Adventní Vídeň

Rakouská metropole se v adventním čase promění v nádherné město, které již od konce listopadu hostí celou řadu adventních trhů, které jsou plné tradičních vídeňských výrobků.

Číst dále: Adventní Vídeň

Rodinné týdenní lyžování s hlídáním dětí

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Alpenrose Dnes pro vás máme jeden tip, na zimní rodinnou dovolenou s perfektním lyžováním v Rakouských Alpách a s hlídáním vašich ratolestí. Pokud jste milovníky zimních radovánek a už od září netrpělivě vyhlížíte první sníh, tenhle tip je určen právě vám.

Číst dále: Rodinné týdenní lyžování s hlídáním dětí

 

Slevy zimní dovolené v plném proudu.

Středa, 26 Říjen 2011 18:51

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Dovolená v zimě.

Čas zimní dovolené se rychle blíží a slev na zimní pobyty přibývá. Přinášíme Vám proto další přehled nových slev na zimní dovolenou, na silvestrovské pobyty, návštěvy termálních lázní, nebo adventní nákupy na obrovských vánočních trzích doma i v zahraničí. Podívejte se proto na další várku akčních slev na zimní dovolenou v zahraničí i v Čechách.


Číst dále: Slevy zimní dovolené v plném proudu.

Zimní dovolená se značnou slevou.

Středa, 26 Říjen 2011 17:45

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 


Zimní dovolená.

Jak nakoupit zimní dovolenou za pěkné peníze? Na tuto otázku je odpověď vcelku jednoduchá, nakupujte včas a hlídejte si aktuální slevy na zimní pobyty a máte vyhráno. Dovolená v zimě se dá opravdu koupit, jak se říká za babku a je jedno jestli se jedná o silvestrovský pobyt, lyžařský zájezd, nebo návštěvu termálních lázní. Představíme si prvních pár pěkných sleviček.


Číst dále: Zimní dovolená se značnou slevou.

 

Překlad stránek