Nová služba „Dovolená k Vám do domu“

Dovolte mi, abych Vám představil naši novou službu. Nová služba zákazníkům s názvem „Dovolená k Vám do domu“ obnáší nabídku poradenství, sepsání smlouvy anebo dovoz tištěných katalogů, bezplatně až k Vám domů.

 

Proč jsme tuto službu zavedli? Odpověď je jednoduchá, ne všichni umějí s internetem zacházet natolik, aby byli schopni si vybranou dovolenou objednat a vyřídit všechny náležitosti s tím spojené. Další aspekt je také ten, že ne každý člověk plně důvěřuje internetovému nákupu a je pro něho osobní kontakt při vyřízení dovolené důležitý. Proč se ale vzdávat toho pohodlí, které Vám nákup dovolené z domova poskytuje. Proto je tu naše nová revoluční služba pro naše zákazníky. Vy již nikam nemusíte, dovolená přijde za Vámi až k Vám domů.

 

Pro koho je služba určena? Pro každého v dosahu naší mobilní služby „Dovolená k Vám do domu“. Pro zákazníky, kterým nevyhovuje internetový nákup dovolené, ale přesto by si raději dovolenou vybrali v klidu doma. Protože je naše nová služba určena pro pohodlí našich zákazníků, je poskytována zcela zdarma.

 

Uvedu zde několik příkladů, jak se dá naše služba využít v praxi.

Vybrali jste si u nás dovolenou, ale chcete se o svém výběru ještě poradit? Nevíte jak vyplnit poptávkový formulář, nebo nemáte jasno v příplatkových službách či dětských cenách?

Jednoduše nás kontaktujte, řekněte nám, o jakou dovolenou máte zájem, nebo jaký zájezd jste si vybrali a zbytek už můžete nechat na nás. Náš pracovník s Vámi vybere termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat a v tento termín, Vás navštíví náš pracovník u Vás doma a se vším Vám milerád poradí. Výběr zájezdu, sepsání smlouvy, rezervaci, platbu zálohy, poradenství. To vše jsme schopni zrealizovat přímo u Vás doma a vy tedy nemusíte nikam z domu odcházet.

 

Naše nová služba „Dovolená k Vám do domu“ nabízí veškerý komfort internetového výběru dovolené u Vás doma. S osobním kontaktem našeho pracovníka, budete schopni vyřídit veškerou agendu spojenou s nákupem dovolené. Pomocí naší služby je možno realizovat poradenství a pomoc s výběrem zájezdu, sepsání smlouvy a rezervaci Vámi vybraného zájezdu, platbu zálohy či celou platbu zájezdu, dovoz tištěného katalogu. Ne každý disponuje možností zaplatit zájezd pomocí internetového bankovnictví, proto je možné platbu zálohy či doplatku také zrealizovat pomocí naší služby. Na Vaši platbu od nás dostanete samozřejmě doklad o složení zálohy a my ji okamžitě poukážeme na účet pořádající cestovní kanceláře za Vás a to zcela zdarma, bez žádných bankovních poplatků.

 

Další unikátní bod naší služby „Dovolená k Vám do domu“ nabídne donášku tištěných katalogů od cestovních kanceláří až k Vám domů. Tato služba není podmíněna žádnou objednávkou, nemusíte proto mít obavu, že pokud si u nás dovolenou nevyberete, katalogy Vám nedovezeme. Katalogy Vám doručíme i bez nutnosti objednávky.

 

Pokud budete mít nějaký dotaz ohledně naší nové služby, nebojte se nás kontaktovat, vše milerád vysvětlíme.

 

Pro objednání služby „Dovolená k Vám do domu“ můžete použít jak telefonický, tak emailový kontakt. Je ale důležité nám při objednání sdělit několik údajů.

Jméno
Příjmení
Adresu
Telefonní číslo (pro ověření adresy)
Zemi kde byste chtěli dovolenou trávit, nebo téma vaší dovolené (poznávací zájezd, lyže, atd..)

 

 

Po domluvení termínu, který Vám bude vyhovovat, můžete očekávat našeho pracovníka. V den na který budete mít domluven termín návštěvy, Vás bude náš pracovník ještě telefonicky kontaktovat, kvůli případné změně, atd.

 

Naše nová služba „Dovolená k Vám do domu“ je dostupná ve městech, která jsou v okruhu naší působnosti, vyznačené na mapě. Jmenovitě bych zmínil pár měst a jejich okolí kde je možno službu využít.
Chodov, Mírová, Chranišov, Vintířov, Stará Chodovská, Božíčany, Jimlíkov, Nová Role, Mezirolí, Stará Role, Rosnice, Čankov, Otovice, Karlovy Vary, Tašovice, Hory, Jenišov, Nové Sedlo, Loket, Staré Sedlo, Sokolov, Královské poříčí, Svatava, Lomnice, Dolní Nivy a okolí těchto měst a obcí.

Službu můžete objednat také přes náš kontaktní formulář, nebo nahlédněte do kontaktů.

 

 

 

 

GPS poloha:

Loc: 50°14'34.906"N, 12°44'20.948"E

Zvětšit mapu

 

Překlad stránek