Dominikána a letovisko Cabarete

Exotika - Dominikána

Přímořské letovisko Cabarete najdete na mapě Dominikánské republiky v severní části země. Letovisko Cabarete se nachází v regionu Puerto Plata. V současné době má toto středně velké přímořské město něco kolem 37 400 obyvatel.

Příjemné letovisko

Letovisko Cabarete je vzdáleno od mezinárodního letiště v Puerto Plata zhruba dvacet minut jízdy autem. Město Cabarete vzniklo v roce 1835, ovšem pro turisty bylo objeveno až na konci osmdesátých let minulého století, kdy zde vzniklo malé přímořské letovisko. Velmi záhy se letovisko Cabarete stalo značně oblíbeným místem především mezi mladou generací. Z tohoto důvodů zde naleznete velké množství hlučných diskoték, snack barů, tanečních klubů a restaurací.

550 Cabarete by Reimar Hoven

Sportovní vyžití je tu opravdu perfektní - Autor snímku Reimar Hoven

Ideální podmínky pro vodní sporty

Cabarete je v poslední době vyhledávanou destinací pro vodní sporty. Zdejší nádherné místní písčité pláže patří mezi nejlepší pláže na světě pro vyznavače windsurfingu. Nejpopulárnější pláž se jmenuje Playa Encuentro.
Kromě windsurfingu zde rovněž najdete téměř ideální podmínky pro sportovní i rekreační potápění. Na své si zde přijdou i vyznavači jízdy na koni, rybaření, cykloturistiky a surfování. V letovisku Cabarete jsou též tři kvalitní golfová hřiště. Golfové hřiště u Playa Grande je všeobecně považováno za nejlepší golfový green v Karibiku. Hřiště je vzdálené zhruba hodinu jízdy autem od Cabarete.

550 DomRep by Jens Jäpel

Takový malý ráj na zemi - Autor snímku Jens Jäpel

Letovisko Cabarete se v posledních letech stalo oblíbeným místem pro všechny milovníky kitesurfingu. Místní pláže byly v nedávné době dějištěm mnoha významných soutěží v tomto moderním sportu. Pořádala se zde kupříkladu prestižní soutěž Master of the Ocean nebo World Cup.

Přírodní rezervace El Choco

Za návštěvu rozhodně stojí překrásná přírodní rezervace El Choco, která se nachází velmi blízko od letoviska Cabarete. V přírodní rezervaci El Choco se nachází fascinující svět lagun, vodopádů, jeskyň, skal a lesů. Hotely v Cabarete nabízejí svým klientům poznávací túry do té nádherné panenské lokality. S odborným průvodcem zažijete skvělou tří hodinovou procházku, kdy budete moci poznat překrásný svět zdejší nezničené přírody. Během této dobrodružné expedice se kupříkladu budete moci vykoupat v jednom z nádherných místních jezer nebo z blízka pozorovat exotické ptáky a zvířata.

Máte dotaz k zájezdu či dovolené?

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně vaší dovolené, nebo chcete poptat konkrétní zájezd od konkrétní cestovní kanceláře, tak právě zde je pro vás tento formulář. Napište nám jakou představu o dovolené máte, kam chcete jet, s jakou CK, jaké máte požadavky nebo do jaké ceny se chcete vejít. Operátoři rezervačního centra vás budou kontaktovat a svou poptávku můžete vyřídit přímo s nimi.

Suprdovča vyhledávání

Parkování na letišti

logo go parking

8 dní parkování = 1000,-

8 dní parkování s naší slevou = 850,-

Cena se slevou CA Suprdovča platí při on-line rezervaci.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya