Vítá Vás nádherná Africká země Keňa.

Keňa Mombasa

Exotika - Keňa

Neděle, 10 Březen 2013 10:57

masajove muzi mala Mombasu najdete na mapě Keni na jihovýchodě země. Jedná se o druhé největší město v zemi a největší přístav na východoafrickém pobřeží. V současné době žije v Mombase přes 900 000 obyvatel.

Číst dále: Keňa Mombasa

Kam se vypravit v Keňi na výlet.

Exotika - Keňa

Aktualizováno Sobota, 12 Listopad 2011 21:37 Sobota, 12 Listopad 2011 21:26

Keňa to je exotická dovolená na dosah.Pokud se rozhodnete pro cestu na exotickou dovolenou do Keňi, zajisté budete z této krásné země chtít vidět co nejvíce. Proto je pro Vás na dovolené v Keňi připraveno spousta výletů do okolní přírody a na zajímavá místa která dozajisté nikde jinde na světě neuvidíte. Místní speciality a poznání národní fauny a flory bude při dovolené v Keňi určitě zážitkem na který nikdy nezapomenete. Exotická dovolená v Keňi nabízí mnoho míst, které stojí za to navštívit a spoustu programů které stojí za to prožít. Výběr výletů a programů, které na Vás při dovolené v Keňi čekají, najdete v následujících řádcích.


Celý článek zde...

 

Okouzlila Vás Keňa?

Exotika - Keňa

Aktualizováno Pátek, 11 Listopad 2011 21:39 Pátek, 11 Listopad 2011 00:00

Kouzelná Keňa, informace o zemi.Pokud Vás Keňa okouzlila a hodláte zde strávit svou dovolenou, určitě se Vám bude hodit souhrn praktických informací o zemi. Exotická země jakou je Keňa má určitě pár pravidel, které je dobré vědět, aby se vaše dovolená v Keňi nestala noční můrou, ale abyste na dovolenou v Keňi vzpomínali jen a jen v pozitivním světle a nikdy nemuseli litovat toho, že jste na zájezd do Keňi jeli. Seznámení se s destinací, ve které budete trávit svou dovolenou je určitě na místě, jelikož Keňské zvyklosti se mohou velice lišit od těch našich, věnujte následujícím informacím pozornost. Informace o klimatu, potřebných dokladech, očkování, vhodném oblečení, komunikace a podobných místních zvycích se Vám budou na dovolené v Keňi určitě hodit.


Více informací o zemi...

Keňa, exotická krása.

Exotika - Keňa

Aktualizováno Středa, 09 Listopad 2011 20:33 Středa, 09 Listopad 2011 19:52

Exotická dovolená v Keňi.Exotická dovolená láká už jen tím, jak jí nazýváme. Přívlastek exotická nemá ale taková dovolená jen tak pro nic za nic, přeci jen je něčím jiná a právem je tak označovaná jako exotická. Ve většině případů je to místem kde budeme svou exotickou dovolenou trávit, místa nesoucí označení exotická, jsou místa, kam se nepodíváme dvakrát za měsíc a kde jsou věci a lidé, které bychom nepotkali na každém rohu při cestě do práce, proto o takových místech mluvíme s přívlastkem exotická. Na jedno takové místo, kde by se určitě Vaše exotická dovolená mohla konat je Keňa.


čtěte celý místopis...

 

Suprdovča vyhledávání

Kurzy měn směnitelných v Keňi.

Ubytování Nový Jičín.

Parkování na letišti

logo go parking

8 dní parkování = 1000,-

8 dní parkování s naší slevou = 850,-

Cena se slevou CA Suprdovča platí při on-line rezervaci.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya