Keňa, exotická krása.

Exotika - Keňa

Exotická dovolená v Keňi.Exotická dovolená láká už jen tím, jak jí nazýváme. Přívlastek exotická nemá ale taková dovolená jen tak pro nic za nic, přeci jen je něčím jiná a právem je tak označovaná jako exotická. Ve většině případů je to místem kde budeme svou exotickou dovolenou trávit, místa nesoucí označení exotická, jsou místa, kam se nepodíváme dvakrát za měsíc a kde jsou věci a lidé, které bychom nepotkali na každém rohu při cestě do práce, proto o takových místech mluvíme s přívlastkem exotická. Na jedno takové místo, kde by se určitě Vaše exotická dovolená mohla konat je Keňa.


Keňa je země, která se rozkládá po obou stranách rovníku, na východním pobřeží Afriky a nabízí tak návštěvníkům v rámci jejich dovolené nezapomenutelné cestovatelské zážitky. Při své dovolené zde můžete najít velké množství divoké zvěře, prohánějící se nekonečnou savanou. Indický oceán zde skýtá možnost, shlédnou pod svou hladinou překrásné barevné korálové útesy a na jeho březích najdete lidmi nedotčené dlouhé pláže s jemným hřejivým pískem. Naproti tomu Vám Keňa nabídne i chladné masivy a sopky východoafrické vysočiny a ledovce na vrcholech Keňského pohoří Mt. Kenya. Keňa je země, která Vám dokáže nabídnout nezapomenutelnou dovolenou.Keňa má bohatou a hlavně rozmanitou historii ovlivněnou tím jak se v minulosti v Africe sváděli boje o území a moc, tak jak přes Keňu lidé migrovali, ať již to byli nomádi, obchodníci připlouvající na svých lodích se zbožím anebo kolonisté, všichni více či méně historii a tradice v Keňi ovlivňovali a Keňané se těmto změnám dokázali přizpůsobit a nové kulturní vlivy tak původní obyvatelstvo Keňi naučilo uchovávat si své tradice, ale umět přijmout i věci nové a moderní a to je na Keňanech to krásné. Není se potom čemu divit, když na ulicích města potkáte místního obyvatele v tradičním oděvu v jedné ruce dřímajíce zdobenou hůl na shánění dobytka a v ruce druhé mobilní telefon, nebo při návštěvě Nairobi, kde ve městě uvidíte moderní informační technologie a určitě Vás nenapadne, že jste v Keňi, zvláště pak když po několika kilometrech za městem potkáte masajského pastevce, jak hlídá své stádo s kopím v ruce před šelmami a na uších má přitom sluchátka a na krku mp3 přehrávač.

Keňa je opravdu nádherná exotická země, vhodná pro vaši dovolenou. Zájezdy do Keňi Vám mohou nabídnout takové zážitky, jako je například celodenní safari ve volné přírodě, návštěva podmořského světa ve Watamu, shlédnout na vlastní oči propadlinu Marafa (soustava pískovcových roklí) nebo navštívit přes 300 let staré svahilské ruiny Gedi. Možností je nepřeberné množství, pokud Vás Keňa zajímá více, sledujte naše další články o této zemi a nabídce dovolené a zájezdů, které se do Keňi pořádají.


Suprdovča vyhledávání

Kurzy měn směnitelných v Keňi.

Ubytování Nový Jičín.

Parkování na letišti

logo go parking

8 dní parkování = 1000,-

8 dní parkování s naší slevou = 850,-

Cena se slevou CA Suprdovča platí při on-line rezervaci.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya