Kam se vypravit v Keňi na výlet.

Exotika - Keňa

Keňa to je exotická dovolená na dosah.Pokud se rozhodnete pro cestu na exotickou dovolenou do Keňi, zajisté budete z této krásné země chtít vidět co nejvíce. Proto je pro Vás na dovolené v Keňi připraveno spousta výletů do okolní přírody a na zajímavá místa která dozajisté nikde jinde na světě neuvidíte. Místní speciality a poznání národní fauny a flory bude při dovolené v Keňi určitě zážitkem na který nikdy nezapomenete. Exotická dovolená v Keňi nabízí mnoho míst, které stojí za to navštívit a spoustu programů které stojí za to prožít. Výběr výletů a programů, které na Vás při dovolené v Keňi čekají, najdete v následujících řádcích.


Výlety do okolí, jako součást Vaší exotické dovolené nemohou chybět. Fakultativní výlety jsou pořádány ve spolupráci s místními agenturami a místními průvodci, kteří Vám poskytnou vždy ty nejhodnotnější informace o své zemi. Cenová hladina výletů je různá a bude se určitě lišit případ od případu v rozumném finančním rozmezí pár dolarů. Vybavení na výlety je opět velmi individuální, ale nemusíte mít obavu, v místě Vašeho pobytu bude vše zajištěno a připraveno ve spolupráci s místní agenturou a delegátem cestovní kanceláře, která zájezd pořádá.

Malindi.


Půldenní výlet s prohlídkou města a s návštěvou oblasti, v níž žije arabská část místního obyvatelstva. V rámci výletu navštívíte také místní výrobnu tradičního nábytku a velkých trhů, které jsou plné originálních rukodělných výrobků a máte tak šanci si z dovolené odvést nějaký pěkný suvenýr jako vzpomínku na exotickou Keňu. Na tomto výletě rovněž uvidíte místní sokolníky a navštívíte hadí farmu.

Robinsonův ostrov.


Severně od města Malindi, zhruba 20 km jízdy je malé přístaviště, kde na Vás bude čekat přepravní loď, která Vás odveze na kouzelný ostrov, vzdálený jen pár set metrů od pobřeží. Zde můžete strávit celý den koupáním a relaxováním na pláži tohoto krásného malebného ostrova. Během celodenního výletu, se můžete mimo jiné těšit na tradiční oběd s dary moře.

Ruiny Gedi.


Další velice oblíbený výlet při dovolené v Keňi je návštěva starobylého opuštěného města Gedi. Toto 300 let staré svahilské město je kolem do kola obklopeno nedotčenou džunglí. V rámci výletu navštívíte také motýlí údolí, kde je k vidění přes 260 druhů exotických motýlů, s výskytem druhů které nikde jinde na světě nenajdete. Dále navštívíte místní vesnici Giriamů, kde na vlastní oči uvidíte ukázku tradičních tanců a ochutnáte mléko z kokosových ořechů.

Propadlina Marafa.


Tento výlet v oblasti Malindi určitě osloví každého milovníka přírody a nadšeného geologa. Asi 30 kilometrů od Malindi, nedaleko vesničky Marafa se nachází soustava barevných pískovcových roklí, jenž vznikla v důsledku eroze pískovce a to během několika tisíců let. Odpolední výlet, při kterém zažijete ten úchvatný pohled na propadlinu při zapadajícím slunci, si nenechte určitě ujít. Keňa nabízí nepřeberné množství výletů, které můžete během své dovolené prožít, příště si představíme opět některé z nich.

Suprdovča vyhledávání

Kurzy měn směnitelných v Keňi.

Ubytování Nový Jičín.

Parkování na letišti

logo go parking

8 dní parkování = 1000,-

8 dní parkování s naší slevou = 850,-

Cena se slevou CA Suprdovča platí při on-line rezervaci.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya