Dovolená v Emirátech bude díky zrušení víz do SAE levnější

Exotika - SAE

Aktualizováno Neděle, 16 Březen 2014 14:12 Neděle, 16 Březen 2014 13:33

Novinka ve vízové povinnosti při vstupu do Spojených Arabských Emirátů. Dne 22. 3. 2014 vstupuje v platnost zrušení víz do SAE. Zrušení vízové povinnosti oznámilo ministerstvo zahraničních věcí v SAE dne 5. 3. 2014. Co to bude znamenat pro České turisty?

Číst dále: Dovolená v Emirátech bude díky zrušení víz do SAE levnější

SAE Emirát Sharjah

Exotika - SAE

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Únor 2014 21:07 Pondělí, 10 Červen 2013 00:00

Emirát Sharjah se nachází na severu země, takže sousedí s emirátem Dubaj. Na území celého emirátu žije přibližně něco přes 800 000 obyvatel. Jedná se tedy co do počtu obyvatel o třetí největší emirát. Hlavní město emirátu se shodou okolností jmenuje také Sharjah.

Číst dále: SAE Emirát Sharjah

 

Emirát Ras Al Khaimah

Exotika - SAE

Čtvrtek, 16 Květen 2013 00:00

Ras Al Khaimah je jedním ze sedmi emirátů, který od počátku sedmdesátých let minulého století tvoří Spojené arabské emiráty. Emirát Ras Al Khaimah má celkovou rozlohu 1684 kilometrů čtverečních a žije v něm něco přes 263 000 obyvatel.

Číst dále: Emirát Ras Al Khaimah

Abu Dhabi hlavní město Emirátů

Exotika - SAE

Aktualizováno Pondělí, 08 Duben 2013 09:58 Pondělí, 08 Duben 2013 09:50

Abu Dhabi je hlavní město Spojených arabských emirátů a v současné době má 1 500 000 obyvatel. Abu Dhabi leží na jihozápadním pobřeží země a jedná se o jedno z nejbohatších měst na světě.

Číst dále: Abu Dhabi hlavní město Emirátů

 

Král dovolené Dubaj

Exotika - SAE

Středa, 26 Prosinec 2012 19:18

dubaj arab mensi Dubaj je určitě velmi zajímavé město. V Dubaji si totiž dosyta užijete teplého počasí a krásného koupání v tyrkysově čistém moři. Nadto je Dubaj rájem luxusních obchodů a moderních přepychových staveb. Již futuristická stavba mrakodrapu Burdž Chalífa vás určitě nadchne, neboť se tyčí do nebe jako egyptské pyramidy v Gíze.

Číst dále: Král dovolené Dubaj

Proč na dovolenou do Emirátů? Protože…

Exotika - SAE

Aktualizováno Pátek, 18 Listopad 2011 22:16 Čtvrtek, 24 Listopad 2011 00:00

Dubaj, luxus Emirátů.S nastávající zimou spousta z nás řeší otázku, kam v zimě na dovolenou, prohřát kosti a nasát novou energii ze sluníčka, abychom vydržely až do jara, kdy se i u nás, snad probudí po zimě sluníčko. Možností kde trávit zimní dovolenou u moře je samozřejmě více, pokud se zaměříme na destinace kde i v zimních měsících bude zaručeně teplo, nebude pršet a báječně se vykoupeme a opálíme, tak se nám výběr zužuje a vlastně připadají v úvahu jen Exotické země. Mezi tyto exotické země kde se dá strávit zimní dovolená, určitě patří destinace na Africkém kontinentu a pokud nebudeme chtít trávit v letadle moc dlouhou dobu, měli bychom určitě zvážit dovolenou ve Spojených arabských emirátech. Proč se na dovolenou do Spojených arabských emirátů vydat? Co zajímavého nám tato arabská země nabídne? O tom si přečtěte v následujícím článku.

Číst dále: Proč na dovolenou do Emirátů? Protože…

 

Emiráty v přehledu, část druhá.

Exotika - SAE

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2011 14:36 Neděle, 20 Listopad 2011 00:00

Spojené arabské emiráty.Spojené arabské emiráty známé také pod zkratkou SAE jsme si již jako celek, představily. V předešlém článku jsme si popsali první tři emiráty, trochu detailněji a dnes budeme pokračovat a představím si i ty zbývající čtyři emiráty. Dovolená ve Spojených arabských emirátech je velkolepým zážitkem, bez ohledu na to, který emirát pro svou dovolenou zvolíte. Pro větší přehlednost a větší možnosti volby, je dobré si emiráty popsat také jeden po druhé trochu detailněji, abyste při volbě dovolené získali lepší představu o tom kterém emirátu. Řeknete li, jedu na dovolenou do Spojených arabských emirátů, mohlo by se na první pohled zdát, že je jedno, kam do SAE na dovolenou přijedete, není tomu tak, každý emirát nabízí nějaké to své nej a je jen na vás který emirát pro svou dovolenou vyberete.


Číst dále: Emiráty v přehledu, část druhá.

Není emirát jako emirát.

Exotika - SAE

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2011 14:36 Sobota, 19 Listopad 2011 00:00

Spojené arabské emiráty.Spojené arabské emiráty, jak již název napovídá je seskupení několika územních celků, které se jmenují emiráty. Celé Spojené arabské emiráty tvoří v zásadě sedm arabských emirátů, ovládaných bohatými šejky. My se v následujícím článku pokusíme vám tyto emiráty v krátkosti představit, určitě se mezi nimi najdou emiráty, které podle jména budete znát, ať už proto, že jsou mediálně nejznámější anebo proto, že jste v nich již na své dovolené byli. Ne všechny jsou ale tak neznámé, zato všechny nabízejí krásná místa, kde můžete strávit pohodovou, luxusní dovolenou.


čtěte celý místopis...

 

Strana 1 z 2

«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Suprdovča vyhledávání

Kurzy měn směnitelných v SAE.

Ubytování Nový Jičín.

Parkování na letišti

logo go parking

8 dní parkování = 1000,-

8 dní parkování s naší slevou = 850,-

Cena se slevou CA Suprdovča platí při on-line rezervaci.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya