Funtazie klub CK Fischer.

Hodnocení uživatelů: / 11
NejhoršíNejlepší 

Funtazie klub CK Fischer.Cestovní kancelář Fischer není třeba nijak zvlášť představovat. Poté co se spojily Cestovní kanceláře Fischer a Nev Dama vznikla největší cestovní skupina v České republice. My bychom vám rádi představily jednu ze služeb, kterou cestovní kancelář Fischer svým klientům nabízí. Jedná se o službu zákazníkům, která potěší hlavně rodiny s dětmi, ale i prarodiče, kteří cestují na dovolenou s vnoučaty a letos nově také maminky dětí a to již od půl roku života. Jedná se o rodinný klub, klub, který vám na vaší dovolené usnadní cestu k odpočinku. Klub, jež CK Fischer každoročně pro své klienty připravuje, se jmenuje Funtazie klub CK Fischer.

Na dovolené si chce člověk především odpočinout a věnovat se rodině, cestovní kancelář Fischer vám s tím prvním velice ráda pomůže. Odpočinek a starost o děti, to věru moc dohromady nejde. Protože jste ale na dovolené, CK Fischer vám odpočinek dopřeje a bude se část dne věnovat vašim dětem a vy můžete nerušeně odpočívat. Rodinný klub CK Fischer Funtazie je to pravé pro rodinnou dovolenou. Vyškolení, profesionální a česky mluvící animátoři klubu Funtazie se o vaše děti postarají a dopřejí jim tolik zábavy, kolik jen bude možné za den stihnout, s klubem Funtazie si vaše děti budou hrát prostě celý den. Dětské soutěže, hry a vodní radovánky, budou celodenním vyžitím pro vaše děti, zatímco vy si v klidu odpočinete. 
Klub Funtazie CK Fischer a klubový animátoři připraví pro vaše děti na každý den jinou aktivitu, jiné hry a zábavu. Mezi oblíbené programy klubu Funtazie, které budou vaše děti milovat, patří například snídaně bez rodičů, animátoři klubu Funtazie si vaše děti vyzvednou již ráno a vezmou je na společnou snídaní, po které vyrazí na dobrodružný dopolední program, který zakončí společným obědem. Na dovolené s Funtazie klubem se vaše děti dále vydají na společný výlet s animátory, jedná se o půldenní tematický výlet s dobrodružstvím ve vodě a na souši, prožijí bohaté večerní programy plné her a tance, mohou se vydat s partou dětských kamarádů a animátory na společnou večeři a vám tak dopřát klidnou romantickou večeři ve dvou.

Klub Funtazie CK Fischer, je určen všem dětem starším čtyř let, které jsou plně samostatné. Samozřejmě se do dění v klubu mohou aktivně zapojit i rodiče a prarodiče dětí. Maximální počet dětí na dopolední a odpolední program je však stanoven na 25 a zejména v hlavní sezoně jsou děti rozděleny do dvou věkových skupin. Pokud tedy plánujete dovolenou s dětmi, ať už jako rodič nebo prarodič určitě zvažte využití nabídky CK Fischer a Funtazie klubu.


Funtazie klub CK Fischer.  Funtazie klub CK Fischer.

Funtazie klub CK Fischer.  Funtazie klub CK Fischer.

Překlad stránek