Aquamania od CK Neckermann

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

aquamania logo Cestovní kancelář Neckermann připravila pro své klienty kteří mají zálibu ve vodních radovánkách doslova perlu. Jedná se o možnost užít si zábavu a radovánky ve vodním světě, nebo chcete li v aquaparku a to po celou dobu vaší dovolené třeba každý den a to zcela zdarma.

CK Neckermann rozšiřuje nabídku svých kvalitních služeb o další perlu, Jedná o nabídku pro milovníky vodních parků, koupání, skluzavek, tobogánů a vodních radovánek. Pokud patříte mezi milovníky dovolené, na které můžete vyrazit za zábavou do aquaparku, určitě byste měli zbystřit.

Neckermann si pro vás totiž připravil řadu hotelů a to v šesti zajímavých destinacích, kde mimo dovolenkové pohody zažijete skvělou dávku vodních radovánek a to každý den, zcela zdarma. Cestovní kancelář Neckermann připravila nabídku leteckých zájezdů do Turecka, na Mallorcu a na Řecké ostrovy Kréta, Rhodos, Kos a Zakynthos.

aquamania

Díky aquamanii od CK Neckermann nemusíte za vodními radovánkami zdlouhavě cestovat, stát v nekonečných frontách a platit každý den vstupné, pokud zvolíte některý z hotelů v nabídce aquamanie, budete mít vodní park jak se říká "u nosu" a můžete ho navštívit každičký den své dovolené a to zcela zdarma. Navíc, tyto vybrané hotely a jejich rozlehlé aquaparky jsou určeny nejen milovníkům adrenalinové vodní zábavy, ale také lidem kteří chtějí relaxovat. Především děti budou mít z této nabídky obrovskou radost. Dokonce i ti nejmenší, v aquaparcích najdete velké množství takzvaných mini skluzavek a vodních atrakcí i pro nejmenší děti.

Co na vás v auqaparcích programu CK Neckermann čeká?

Vodní parky, které jsou zařazeny do programu aquamania nabídnou spoustu vodních atrakcí, jako například Kamikadze, Černá díra, Trychtýř, Divoká řeka, Vodní houba, Vířivka, Bazén s umělými vlnami, Mini skluzavky, Vodní prolézačky, Umělá pláž, Líná řeka, Bumerang, Skluzavková roura a další vodní pecky.

Hotely, v kterých můžete využít této skvělé nabídky od Neckermanna najdete přímo na stránkách cestovní kanceláře, pod záložkou Aquamania,

 

Překlad stránek