Nový katalog CK Mayer a Crocus "Poznávací zájezdy 2011"

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Nový katalog CK Mayer a Crocus "Poznávací zájezdy 2011"

Nový katalog cestovní kanceláře Mayer a Crocus, Vám na 122 stranách přináší obrovskou nabídku poznávacích zájezdů s různým zaměřením. V katalogu najdete zájezdy pobytové s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou, zájezdy do termálních lázní, zájezdy poznávací a daleké cesty.
I pro letošní rok jsme pro Vás připravili řadu zajímavých novinek, které jsou označeny přímo v katalogu. Katalog samozřejmě opět nabídne řadu slev, jako např slevu za včasné objednání, či slevu skupinovou, atd.

Katalog od CK Mayer a Crocus nabízí zájezdy do těchto zemí. Albánie, Andora, Arménie, Bali, Benelux, Bělorusko, Bosna a Hercegovina,  Bulharsko, Černá Hora, Česká Republika, Egypt, Finsko, Francie, Chorvatsko, Írán, Irskok Itálie, Island, Jordánsko, Kypr, Kostarika, Maďarsko, Makedonie, Malta a Gozo, Maroko, Německo, Norsko, Peru, Pobaltí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, SAE, Srbsko, Sýrie, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, USA, Velká Británie, Thajsko, Laos, Vietnam.
Pobyty s výlety:Termální lázně:Poznávací zájezdy:Česká republika:Pěší turistika:Krátkodobé zájezdy:Vzdálené země:Z nového katalogu CK Mayer a Crocus "Poznávací zájezdy 2011", můžete vybírat v našem On-line katalogu zájezdů.Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya