Nový katalog CK Exim tours "Léto 2011"

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Nový katalog CK Exim tours „Léto 2011 Španělsko, Tunisko, Malta, SAE“

Katalog od CK Exim tours na letní sezonu 2011 nabídne dovolenou ve Španělsku v Tunisku na Maltě a také ve Spojených Arabských Emirátech. Katalog „Léto 2011“ nabídne letecké zájezdy s odletem ze všech velkých letišť v ČR.

 

 

Jako již tradičně nabídne CK Exim tours ve svém katalogu spousty slev, kupříkladu sleva dítě do 18 let zcela zdarma ve všech termínech, jedno dítě s jedním dospělým zcela zdarma ve všech termínech, za dobré vysvědčení dovolená pro Vaše dítě téměř zdarma, nebo výlety v ceně zájezdu či novomanželská sleva.

 

 

 

 

 

Katalog je rozčleněn dle destinací na několik kapitol. V katalogu tedy najdeme tyto destinace: Španělsko - Costa Brava - Andalusie - Mallorca, Malta, Spojené arabské emiráty, Tunisko - pevnina, Djerba.

 

 

Katalog samozřejmě nabídne i ubytovací kapacity s možností využití „Mango Clubu“, zábava pro Vaše děti ale i pro Vás, zkušení animátoři připravují pro Vaše děti od 3 do 15 let bohatou porci zábavy, abyste si Vy mohli odpočinout například u pěkné knihy. Hotely s možností využití „Mango Clubu“ jsou v katalogu samozřejmě označeny.

 

 

 

 

 

 

Z nového katalogu CK Exim tours "Léto 2011", můžete vybírat v našem On-line katalogu zájezdů.

 


Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya