Léto 2012 s cestovní kanceláří Exim Tours.

Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Katalog Exim Tours na letní sezonu 2012.

Katalog Exim Tours Léto 2012.Letní sezona 2012 se nezadržitelně blíží a s jejím příchodem se začínají připravovat a tisknout nové katalogy cestovních kanceláří. Cestovní kancelář Exim Tours není výjimkou a tak i ona právě vydává své nové katalogy na letní sezonu 2012. Nový katalog cestovní kanceláře Exim Tours je rozdělen podle destinací na tři samostatné katalogy, které si postupně všechny představíme. Jako první z katalogu cestovní kanceláře Exim Tours, bude Léto 2012 v Egyptě, Emirátech, Řecku a na Kypru.

Katalog léto 2012 od cestovní kanceláře Exim Tours si pro své zákazníky připravil v prvním katalogu nabídku dovolené a zájezdů do oblíbených zemí, kterými jsou Egypt, Spojené Arabské Emiráty, Řecko a Kypr. Nabídka do Egypta zahrnuje, jak pobytové tak i poznávací zájezdy do Egyptských letovisek v městech Hurghada, Marsa Alam,  Sharm El Sheikh, Taba a jako bonus Jordánsko a Izrael. Pokud svou dovolenou budete chtít trávit v SAE, tak v katalogu cestovní kanceláře Exim Tours naleznete zájezdy do Spojených Arabských Emirátů za příznivé ceny s velkým výběrem hotelů v této krásné pouštní zemi na březích Perského zálivu.

Katalog cestovní kanceláře Exim Tours Léto 2012 dále obsahuje nabídku zájezdů a dovolené do Řecka. V Řecku můžete s Exim Tours navštívit několik ostrovů a prožít tak svou dovolenou na ostrově Korfu,  Lefkada, Zakynthos, Kréta, Samos, Kos a Rhodos. Jako poslední destinací z nového katalogu Léto 2012 od cestovní kanceláře Exim Tours je Kypr. U všech destinací, které si lze z katalogu vybrat si klienti cestovní kanceláře Exim Tours mohou vybírat z řady oblíbených slev a výhod, které katalog Léto 2012 obsahuje. Vyberme několik oblíbených slev pro nové ale i pro stávající zákazníky cestovní kanceláře Exim Tours. Pro rodiny s dětmi je připravena oblíbená sleva dítě zdarma a to ve všech termínech a navíc pro děti až do věku 18 let. Sleva za včasné objednání je pěkných 12% a samozřejmě můžete využít i slev novomanželských a slev pro seniory. Další slevy a detaily destinací, nejdete v novém katalogu cestovní kanceláře Exim Tours, jehož elektronickou verzi najdete níže v přehledu.

 

Galerie katalogu:

Katalog Exim Tours Léto 2012. Katalog Exim Tours Léto 2012.

Katalog Exim Tours Léto 2012. Katalog Exim Tours Léto 2012.

Katalog Exim Tours Léto 2012. Katalog Exim Tours Léto 2012.

 

Cílové destinace katalogu:

EGYPT, SAE, ŘECKO, KYPR

 

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya