Dovolená 2012 v Řecku.

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Katalog zájezdů do Řecka od CK Fischer.

Katalog CK Fishcer do Řecka 2012Další z katalogů od cestovní kanceláře Fischer, v kterém najdete dovolenou na letní sezonu 2012, se zaměřil na Řecko a Kypr. Dovolenou v Řecku a na Kypru, můžete za pomoci tohoto katalogu CK Fischer, realizovat v termínech květen až říjen a to pohodlnou leteckou dopravou. Letecké zájezdy do Řecka s Fischerem, to je nabídka plná kvalitních hotelů, perfektního servisu, bohatý výběr fakultativních výletů a v neposlední řadě nabídky a slevy pro rodiny s dětmi.

Dovolená v Řecku a na Kypru, to je především komfort krátkých letů se společností Travel Service, kde jste za cca dvě hodinky v cílové destinaci a můžete siužívat krásných pláží a moře na některém z Řeckých ostrovů. Cestovní kancelář Fischer si pro vás v tomto katalogu připravila výběr toho nejlepšího z Řeckých ostrovů, s ohledem na komfort a na rodinnou dovolenou. V katalogu najdete zájezdy na ostrovy Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos a Korfu.

Katalog letní dovolené od cestovní kanceláře Fischer vám při výběru dovolené nabízí řadu možností, jak ušetřit nějakou tu korunu anebo jak získat nějakou tu službu navíc. Jednou z oblíbených akcí CK Fischer, kterou v katalogové nabídce najdete je sleva "První moment" nejnižší a garantovaná cena letní dovolené, a garantovaná znamená u Fischera opravdu garantovaná, máte jistotu, že váš zájezd nikdy nebude nabízen za nižší cenu nežli je v akci První moment a to ani v Last minute nabídce. Dále vás bude cestovní kancelář Fischer hýčkat službami jako například Early check-in, což dozajista oceníte hlavně při nočních letech, jde totiž o službu přímého ubytování hned po příletu, už žádné čekání na hotelový pokoj, žádné podupávání v hotelové hale až vás ubytují, s touto službou jedete z letiště rovnou do pokoje. Další slevy a nabídky z katalogu cestovní kanceláře Fischer najdete níže v PDF vydání katalogu, nebo si jej nechte zaslat na vaši adresu.

Galerie katalogu:

 Katalog CK Fishcer do Řecka 2012 Katalog CK Fishcer do Řecka 2012

Katalog CK Fishcer do Řecka 2012 Katalog CK Fishcer do Řecka 2012

Cílové destinace katalogu:

ŘECKO, KYPR

 

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya