Letecké eurovíkendy.

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Katalog CK Neckerman s nabídkou leteckých eurovíkendů.

Letecké eurovíkendy od CK Neckermann.Kdo by čas od času neměl chuť takříkajíc někam vypadnout, nemusí se jednat hned o dovolenou na deset a více dnů. Hledáme li krátkodobé odpočinutí a chceme li tak nějak na skok vypadnout do světa, jsou eurovíkendy tou pravou volbou. Víkendové pobyty v těch nejkrásnějších metropolích světa. Odletět hezky na víkend například do Paříže, Londýna nebo do Milána či Barcelony není dnes vůbec žádný problém, s katalogem od CK Neckermann je to hračka, stačí si jen vybrat.

Katalog cestovní kanceláře Neckerman s názvem Letecké eurovíkendy nabízí víkendové pobyty s možností fakultativních programů ve městech Paříž, Řím, Milano, Sicílie, Madrid, Barcelona, Valencie, Bilbao, Londýn, Istanbul, Island, Stockholm, Helsinky, Moskva, Petrohrad, Ibiza a Mallorca. Výhoda leteckých eurovíkendů spočívá jednak v krátkodobém pobytu, který si můžete zopakovat vícekrát do roka, volných víkendů je přeci jenom více než týdenních či dvoutýdenních dovolených. Další výhodou je doba letu, všechny eurovíkendy jsou realizovány leteckou dopravou, přímé lety do jednotlivých měst, tak zaručí pohodlnou a krátkou cestu. Za několik hodin po odbavení na letišti již můžete sedět například v kavárně pod slavnou Aifelovou věží v Paříži, nebo můžete obdivovat módní trendy v Miláně. Letecká přeprava je v případě eurovíkendů naprostou nutností, chcete si přeci užít hlavně námi vybrané město a ne trávit valnou část víkendu v autobuse.

V rámci eurovíkendů si můžete naplánovat, jak bude vaše návštěva například Paříže vypadat a máte možnost využít k tomu fakultativních výletů, které jsou pro danou oblast k dispozici. Tato volba je samozřejmě jen a jen na vás, a pokud si chcete naplánovat individuální program s vlastní prohlídkou města, nikdo vám nebrání. Máte ale možnost si k eurovíkendu v Paříži doplatit například plavbu po řece Seině nebo vyhlídkový okruh Paříží s českým průvodcem. Výletů je samozřejmě k dispozici pro každé město a každý eurovíkend nepřeberné množství. Pokud tedy chcete vyrazit na víkend někam za kulturou, nebo za nákupem podívejte se do nového katalogu leteckých eurovíkendů od CK Neckerman a nechte se inspirovat.

Galerie katalogu:

Letecké eurovíkendy od CK Neckermann. Letecké eurovíkendy od CK Neckermann.

Letecké eurovíkendy od CK Neckermann. Letecké eurovíkendy od CK Neckermann.

 

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya