Exim Tours léto 2013, Portugalsko, Maroko, Bulharsko, Egypt

Hodnocení uživatelů: / 15
NejhoršíNejlepší 

exim leto 2013 Rok se s rokem sešel a máme tu opět nový katalog cestovní kanceláře Exim Tours na rok 2013. Letní katalog opět v předstihu, tak abyste si mohli včas rezervovat ta nejlepší místa pro strávení své dovolené. Podívejme se, co nabízí první ze tří letních katalogů od Eximu.

 Nový katalog cestovní kanceláře Exim Tours je jedním ze tří katalogů, které pro novou letní sezonu vyjdou. Jedná se o katalog, který nabízí zájezdy a dovolenou do čtyř zemí. Jedná se o Portugalsko, Maroko, Bulharsko a Egypt. Jak vidíte, Exim se pro letošní rok rozhodl napevno zařadit Maroko do velkého letního katalogu a nebude již Maroko produkovat jako speciální katalog. Obliba Maroka totiž stoupla natolik, že si určitě zaslouží své stálé místo v katalogu letní dovolené od Eximu.

Na co se můžete v novém katalogu Eximu těšit? Jsou to nové slevy a výhody pro zákazníky Eximu, první z nich je určitě zajímavá výhoda ve formě velmi nízké zálohy za zájezd. Proč se vydávat z financí takto brzo před odletem na dovolenou, tuto otázku si položili i v Exim Tours a vznikla nová výhoda, záloha na zájezd pouze 1500 korun na osobu. To je částka, která vás i při objednání rodinné dovolené určitě nezruinuje a to ani před vánočními svátky.

exim leto 2013 1 exim leto 2013 2

Další zajímavá a důležitá informace, je prodloužení termínu, do kdy lze čerpat výhody dovolené first minute, pro novou sezonu platí, že výhodu ceny first minute můžete čerpat až do 28. 2. 2013, celou zimu tak můžete v klidu vybírat a přemýšlet o tom kam se letos s Eximem vydáte. Nicméně je nutno podotknout, že ty nejlepší hotely s nabídkou dobré ceny pro děti a dobrým programem budou v únoru už jisto jistě vyprodané.

Další oblíbené slevičky na sebe nenechají dlouho čekat, zvýhodněná cena transferů na letiště, prioritní místo v letadle zcela zdarma nebo parkování na letišti za zvýhodněnou cenu. Následuje klasika od Eximu a tou je novomanželská sleva 4%, sleva pro seniory ve výši 7% a skupinová sleva celých 8% z ceny zájezdu. Poslední stálice na nebi slev cestovní kanceláře Exim tours je určitě sleva za včasné objednání zájezdu, tato sleva se při objednání zájezdu do 15. 4. 2013 vyšplhala až na krásných 14920 korun.


Kam se můžete s novým katalogem od Exim Tours podívat? V Portugalsku se jedná o nádhernou oblast Algarve, Maroko vás pozve do oblasti Saidia a také do oblasti Agadir. V Bulharsku vás přivítá krásná oblast Varny a neméně krásný Burgas. Nejširší nabídku v katalogu zabírá jak jinak Egypt. V Egyptě se můžete těšit z nádherné Hurghady, čeká na vás také Marsa Alam, Taba a samozřejmě také Sharm El Sheikh. Pokud tedy plánuje dovolenou včas, sáhněte po novém katalogu Eximu pro léto 2013. Připomínáme, že tištěný katalog Eximu, nelze již objednat poštou. Vybírat můžete on-line ve vyhledávači, nebo navštívit některou z poboček Eximu, kde vám katalog rádi dají.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya