S Čedokem letecky na letní dovolou k moři

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

cedok 2013 letecky Letecké zájezdy a dovolená leteckou dopravou se rok od roku těší většímu zájmu, je znát ten komfort a časová úspora, navíc u vzdálenějších zemí snad o autobusu ani nelze uvažovat. Cestovní kancelář Čedok, to samozřejmě ví a tak si pro své klienty připravila zcela nový katalog leteckých zájezdů k moři.

 

Letadlem k moři, tak zní název nového katalogu z dílny cestovní kanceláře Čedok. Pro letní sezonu 2013 si pro vás Čedok připravil nejen velmi slušnou nabídku zemí, ale také povedené slevy a akce, pro rodiny, děti, ale i pro seniory. V katalogu najdete celkem devět zemí, kam se můžete s Čedokem letecky podívat. Pojďme tedy na slevy a akce.

Pokud u Čedoku včas objednáte, můžete se těšit na slevu z katalogové ceny zájezdu a to ve výši až 14%. Jestliže jste s Čedokem již cestovali a jste členy Čedok klubu, platí pro vás sleva 15, resp. 16% a to podle toho, jestli vlastníte zlatou nebo stříbrnou klubovou kartu. Do konce února bylo možno využít i sníženou platbu zálohy a to jen 30% z ceny.

cedok letecky 2013

Slevy Čedok opravdu umí, je z čeho vybírat.

Čedok nabízí pro vaše děti slevu zvanou „dítě zdarma" u Čedoku je tato sleva limitována volnou kapacitou ve vybraných hotelech, a aby vaše dítě mělo dovolenou zdarma, musí s vámi spát na přistýlce. Věk dětí se liší podle hotelu, v nabídce jsou ale hotely, dovolující dítě zdarma až do 16 let věku. Pokud rezervujete dovolenou do 31. 3. 2013, dostane vaše dítě ještě dárek v podobě pěkné plyšové hračky. Rodiny s dětmi určitě ocení i dětský klub Čedok, tento klub můžete letos využít při dovolené v Řecku a v Bulharsku a to pro děti ve věku od 4 do 12 let. V Řecku to jsou letoviska na Krétě a Rhodosu, v Bulharsku jsou to letoviska Primorsko, Lozenec a Slunečné pobřeží.

cedok letecky 2013 deti

Rodiče potěší zejména možnost využít dětský klub Čedoku.

Senioři jsou na tom u Čedoku o poznání lépe, jim se dostane sleva až 25% z ceny zájezdu. Sleva platí pro seniory nad 55 let věku a to v mimo sezonních termínech. Slevu 25% získá jeden ze dvou cestujících. Doprovodná osoba však může čerpat slevu za včasné objednání zájezdu a výsledná sleva se tak může dostat na pěkných 40%. Slevu pro seniory je možno čerpat jen do 30. 4. 2013. Obdobně funguje i sleva pro juniory. Junior do 25 let věku, pokud cestuje s jednou dospělou osobou, dostává do 30. 4. 2013 také 25% slevu z ceníkové ceny zájezdu.

Kam se tedy s Čedokem vypravit?

Výběr je opravdu široký, takové Turecko nabízí například Tureckou riviéru a Bodrum. V Řecku jsou to strovy Korfu, Kréta, Kos, Lefkada, Rhodos, Samos, Zakynthos a Thassos. Takové Španělsko vás bude lákat na ostrov Mallorca, Ibiza a na pobřeží Andalusie, Costa Brava a Almería. Následuje Kypr, Malta a Chorvatsko. Samozřejmě nechybí ani Tunisko a ostrov Djerba, či Portugalsko s pobřežím Algarve a ostrovem Madeira. Přehlídku zemí uzavírá Itálie a její nádherná oblast Kalábrie, ostrov Sicílie, Sardinie a Ischia. Tak kam to bude letos s Čedokem letecky?

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya