Léto 2014 s Exim torus potřetí Bulharsko, Maroko a Egypt

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Třetí a poslední katalog na léto 2014 od cestovní kanceláře Exim tours je tu. Tento katalog od Eximu je zaměřen na letní dovolenou a zájezdy do třech zajímavých zemí, jedná se o Maroko, Bulharsko a Egypt. Podíváme se spolu na nabídku z katalogu, na slevy a výhody pro vás.

Třetici katalogů na letní sezonu 2014 uzavírá nabídka dovolené a zájezdů do Maroka, Bulharska a Egypta. Exim tours si pro vás v katalogu připravil několik zajímavých a výhodných akcí a slev o kterých byste měli vědět. Bulharsko nabídne destinace Burgas a Varna. Maroko nabídne destinace Saidia a Agadir, k dispozici jsou také poznávací zájezdy a výlety například do Marakéše. Egypt nabízí nejen zájezdy poznávací, ale také zájezdy golfové a zájezdy zaměřené na potápění. Nabídka letovisek v Egyptě zahrnuje takové perly jako je Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh.

exim leto 2014 maroko

Ti z vás, kteří cestují na dovolenou i s dětmi určitě ocení nabídku dětského Mango klubu, který je dostupný v Bulharském Burgasu, v Maroku a v Egyptské Hurghadě a Marse Alam. Mango klub je určený pro všechny děti od 4 do 15 let věku. Pojďme se podívat na slevy a výhody, které si pro vás cestovní kancelář Exim tour připravila pro nový letní katalog.

Začněme slevami za včasné objednání, ti z vás, kteří si stihnou objednat dovolenou včas, konkrétně do 28. 2. 2014 se mohou těšit z velmi pěkné slevy až 9900 na osobu anebo mohou využít akce „dítě až do 15 let zdarma". Objednáte li si zájezd včas, můžete jej v případě nouze pozměnit a to dokonce i 10 dnů před odletem zcela zdarma. Stát se může cokoli a Exim tours na to myslí, stane li se nějaká nepředvídatelná událost, můžete zdarma změnit termín či destinaci zájezdu. Také v tomto katalogu platí bonus za rychlé rozhodnutí a to až 1560 korun.

exim leto 2014 maroko 2

Výhody pokračují velmi nízkou zálohou. Rozhodnete li se pro zájezd z katalogu Exim tours léto 2014 bude vám stačit záloha jen 1500 korun za osobu. Zákazníci, kteří již mají klubovou kartu CK Exim tours si mohou zcela zdarma vybrat i prioritní místo v letadle. Výhody však nekončí ani, pokud nestihnete první z termínů, kdo objedná v termínu do 15. 4. 2014 se může také těšit z pěkných slev. Sleva za včasné objednání, je pro termín stanovena na 7920 korun nebo dítě až do 15 let zdarma. Slevy pokračují standardními výhodami bez časového omezení a jedná se o slevu pro seniory ve výši 7% a slevu pro novomanžele ve výši 4% z katalogových cen zájezdů.

exim leto 2014 maroko 3

Kdo by si snad myslel, že tím výčet slev končí, je na omylu. V katalogu najdete také slevu pro rodiče, jejichž děti chodí do školy. Pokud bude mít vaše dítě na vysvědčení vyznamenání, tj. průměr známek do 1,5 může s vámi na dovolenou za velmi výhodných podmínek. Egypt za 7990, Maroko za 6990 a Bulharsko za 4990 korun. Výhod a slev je v katalogu opravdu hodně, některé jsou však časově omezené a proto byste neměli váhat. Zájezdy a dovolenou z nového katalogu Exim tours můžete pohodlně objednat i v našem online vyhledávači.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya