Dovolená v severní a střední Itálii s CK Azzurro

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Azzurro právě vydává své nové katalogy pro sezonu 2014. Jako první jsme si vybrali nový katalog pro severní a střední Itálii. Cestovní kancelář Azzurro nabízí jako každý rok plný katalog dovolené vlastní a autobusovou dopravou po celé Itálii za velice rozumné ceny. Podívejte s námi na nabídku dovolené v severní a střední části Italské boty.

Nový katalog od CK Azzurro vám na téměř 180 stranách přináší to nejlepší z nabídky dovolené v Itálii na trhu. Jako specialista na tuto krásnou zemi, kam každoročně míří tisíce z vás má nabídku velmi pečlivě vypiplanou. V tomto katalogu se podíváme na dovolenou v severní a jižní části Itálie. Když od severu, tak od severu, dovolená v Itálii s CK Azzurro, začíná u jezera Lago di Garda a končí regionem Lazio na západním pobřeží a regionem Abruzzo na východě. Znamená to tedy, že v tomto prvním katalogu najdete dovolenou v Itálii od severu až na úroveň Říma a Palmové riviéry.

sever 2014 azzurro

U jezera Lago di Garda, se můžete těšit na překrásná místa jako například Limone, Riva del Garda, Assenza, Toscolano-Maderno, Garda a další. Rodiny s dětmi jistě ocení, že výlet do zábavního parku Gardaland, který je od jezera vzdálen opravdu kousíček vaše děti nadchne, a vy nebudete muset cestovat nikam daleko. V té nejsevernější části, zhruba na úrovni Gardského jezera vás čekají stálice Italské dovolené. Co by byl sever Itálie bez destinací jako je Bibione, Caorle, Lignano nebo Rosolina Mare. Všechna tato skvělá místa v novém katalogu od Azzurra najdete.

sever 2014 azzurro 2

Posuneme li se dále na jih, dostaneme se do regionu Emilia Romagna na východní části a regionu Liguria na západním pobřeží. Zde jsou k dispozici letoviska Lido di Volano, Lido di Spina, Lido degli Estensi, Lido Adriano, Rimini, Cattolica, Riccione a další letoviska na východním pobřeží. Na západním pobřeží najdete letoviska Recco, Varazze, Pietra Ligure, Marina di Massa adalší.

Pojedete li dále na jih, čekají vás velmi zajímavé a žádané regiony Toskánsko na západním pobřeží a Marche a Abruzzo na východním pobřeží. Zde je největší výběr těch nejlepších dovolenkových destinací ve střední Itálii. Na východním pobřeží je to samozřejmě celá Palmová riviera a letoviska jako Martinsicuro, Grottammare, San Benedetto del Tronto, Fano, Numana, Silvi Marina, Porto Recanti a další. Na západním pobřeží v Toskánsku na vás čeká Castiglioncello, Albinia, Punta Ala, San Vincenzo, Marina di Cecina a další spousta zajímavých letovisek. Jako poslední zbývá region Lazio, kde je hlavním tahounem pobytu Řím. Pobýt u moře se dá i zde, v nabídce jsou letoviska Montalto Marina, Anzio, San Felice Circeo a další.

sever 2014 azzurro 3

Cestovní kancelář Azzurro si pro vás samozřejmě i v letošním roce připravila několik zajímavých slev a výhod. Jako první bychom měli zmínit slevu pro věrné zákazníky a tou je celoroční sleva ve výši 2% z katalogové ceny. K tomu přidáme slevu za včasné objednání a to do termínu 31. 1. 2014 ve výši 2% a velmi nízkou zálohu na dovolenou. U Azzurra vám bude stačit pouze 1000,- jako záloha na dovolenou v roce 2014 v severní nebo střední Itálii. Poslední a nejvyšší sleva je sleva „co potěší" sledujte slevy v katalogu a vyberte si dovolenou se slevou dalších 5 až 10%. Ti z vás, kteří se chystají na dovolenou autobusem, bude zajímat, že CK Azzurro nabízí 10 odjezdových míst po celém Česku a 18 svozových míst k tomu. Autobusem do Itálie s CK Azzurro, to opravdu není problém.

sever 2014 azzurro 4

Poslední slevička potěší rodiče s dětmi, v katalogu od Azzurra najdete 33 hotelů, kde vaše děti za pobyt platit nebudou. Dovolená pro děti zdarma je k dispozici v letoviscích Garda, San Felice Del Benaco, Lignano Sabbiadoro, Lignano Pineta, Lignano Riviera, Bibione Lido del Sole, Caorle Levante, Caorle Ponente, Caorle Lido Altanea, Eraclea Mare, Jesolo Lido, Rimini Viserba, Rimini Marina Centro, Cattolica, Pesaro, San Benedetto Del Tronto, Alba Adriatica, Tortoreto Lido, Diano Marina, San Bartolomeo al Mare, Recco, Castiglioncello a Terracina. Nabídka opravdu velmi bohatá, plánujete li dovolenou v Itálii, tento katalog by vás určitě neměl minout.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya