Letní dovolená v Řecku s CK Viamare

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Viamare je na našem trhu již 22 let. Dovolená s touto cestovní kanceláří se dá bez nadsázky označit za dovolenou v Řecku se specialistou. Bohatá nabídka destinací, slevy a výhody. Podívejme se do nového katalogu letní dovolené v Řecku od cestovní kanceláře Viamare.

Cestovní kancelář Viamare již dlouhých 22 let vozí spokojené klienty na dovolenou na Řecké ostrovy. I pro letošní sezonu si cestovní kancelář Viamare připravila velmi obsáhlou katalogovou nabídku zájezdů. CK Viamare se specializuje jen a pouze na Řecko, mohlo by se proto zdát, že nabídka této cestovní kanceláře nebude bohatá, opak je ale pravdou, katalog má úctyhodných 244 stran.

recko viamare 2014

V katalogu najdete zájezdy na 12 Řeckých ostrovů a jako bonus, je zde také dovolená na ostrově Gran Canaria a Srí Lanka. Katalogová nabídka obsahuje ostrovy Korfu, Parga, Lefkada, Meganissi, Kefalonie, Zakynthos, Kréta, Lesbos, Samos, Kos, Rhodos a Karpathos. Cestovní kancelář Viamare ale nabízí i další ostrovy, jsou jimi ostrov Kythira, Andros, Syros, Mykonos, Paros a Naxos. Tyto se však již do katalogu nevešli a jsou tedy dostupné jen v on-line katalogu.

Při takové náloži Řecké dovolené jistě čekáte, jaké výhody a slevy si cestovní kancelář Viamare připravila. Je jich opravdu hodně a my začneme od slev časových. Časová sleva na dovolenou je u Viamare dostupná jen do konce března, tedy kdo objedná zájezd do 31. 3. 2014 může se těšit na slevu 7 až 13% z katalogové ceny zájezdu, při úhradě 50% zálohy. Slevu dostávají jak dospělí, tak i děti a výsledná výše slev se liší také v závislosti na tom, jestli už jste s CK Viamare někdy cestovali, nebo nikoli.

recko viamare 2014 2

Velmi výhodné také je, že pokud si koupíte zájezd s časovou slevou, tak jeho cena je garantovaná. To znamená, že i kdyby se velmi významně změnila cena například za dopravu, palivový přípatek, atd. tak vy budete platit cenu dohodnutou při rezervaci. Navíc je zde možnost získat další časovou slevu opět do konce března a to 3 až 5% z ceny zájezdů s vlastní nebo kombinovanou dopravou. Pro rodiny s dětmi si Viamare připravila hned několik výhod. Můžete využít dětskou cenu 3990 korun až pro dvě děti do věku 18 let u vybraných kapacit, nebo jedno dítě jen s jedním dospělým (vhodné pro samotné maminky, nebo babičky s jedním dítětem) na pevném lůžku.

Kdo svou dovolenou objednává později a přijde tak až po datu 31. 3. 2014, tedy od dubna, ani ten nebude úplně ochuzen. CK Viamare si připravila nějaké ty slevy i pro opozdilce. Jedná se o slevu 5% stálý zákazník, sleva 7% pro seniory nad 60 let věku, sleva 5% pro novomanžele, sleva 5% pro skupiny a sleva 2% pro kombinovanou a vlastní dopravu.

recko viamare 2014 3

Aby toho nebylo málo, tak CK Viamare nabízí slevy také v rámci slevových a platebních karet, například karta Sphere vám zajistí slevu ve výši 8 až 10%, pak zákaznická karta Pražské plynárenské společnosti vyčaruje slevu 4 až 8%. Kdo vlastní kreditní kartu od Komerční banky s názvem Lady Karta, dostane slevu 10% z katalogové ceny zájezdu. Posledními šťastlivci jsou pak majitelé kreditních karet UniCredit Bank, kteří také dostanou 10% slevu na zájezd.

Posledním benefitem jsou pak dárky od CK Viamare. Pokud si rezervujete některý ze zájezdů z nového katalogu letní dovolené v Řecku, můžete si ještě vybrat dárek v podobě parkování na letišti zdarma, nebo fakultativní výlet zdarma, uvítací balíček zdarma, snídaně zdarma anebo 10% slevu na půjčovné auta. Na jednu smlouvu, jeden dárek a jen a pouze do 31. 3. 2014. Pokud plánujete letní dovolenou v Řecku, pak nezapomeňte, prohlédnou i nabídku CK Viamare ať už v tištěném katalogu, nebo v on line vyhledávači.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya