Dovolená 2014 u moře, aneb letní dovolená s CK Akvila Travel

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Akvila Travel je další cestovní kanceláří s dlouholetou tradicí a roky prověřenými službami. Pokud někdo vozí klienty k moři již 23 let, opravdu to vypovídá o kvalitě služeb a lidé se pro svou dovolenou k CK Akvila Travel velmi rádi vracejí. Podívejme se, co tato cestovní kancelář pro letošek nabízí.

Akvila Travel se specializuju jednak na klasickou letní pobytovou dovolenou a pak také na poznávací okruhy a poznávací zájezdy. Katalog pro letošní sezonu obsahuje destinace jako Egypt, Turecko, Řecko, Bulharsko a Kanárské ostrovy. Poznávací okruhy a zájezdy jsou pak realizované v Izraeli, v Turecku a v Řecku.

akvila 2014 leto 1

Detailnější pohled do nového katalogu cestovní kanceláře Akvila Travel říká, že v Egyptě můžete strávit dovolenou v letovisku Hurghada. V Turecku jsou připravena letoviska Side, Alanya, Belek a Kemer. Kanárské ostrovy vás budou lákat na ostrov Fuerteventura a Bulharsko nabídne stálice jako je Primorsko, Kiten, Ravda, Elenite a Slunečné pobřeží. Nejobsáhlejší nabídku najdete v Řecku, zde jsou ostrovy Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Santorini, Los, Lesbos a Korfu.

Protože jsou všechny zájezdy od cestovní kanceláře Akvila Travel realizovány letecky z našich letišť v Praze, Brně a Ostravě je dobře si připomenout pár základních věcí. Nezapomeňte že, váhový limit pro příruční zavazadlo, které si berete sebou na palubu je 5 kg. Zavazadla, která procházejí odbavením a jsou v zavazadlovém prostoru, pak mají váhový limit 15 kg. Důležitá informace pro rodiny s dětmi je, že dětská postýlka a kočárek jsou přepravovány zdarma.

akvila 2014 leto 2

Cestovní kancelář Akvila Travel nabízí dobrou a cenově přijatelnou nabídku a dobrým servisem. V každém letovisku je pro vás k dispozici česky, nebo slovensky mluvící delegát, který si vás vyzvedne na letišti a postará se o vaši cestu do hotelu a o ubytování. Nabídnou vám také fakultativní výlety, které má cestovní kancelář ve spolupráci s místní agenturou v nabídce.

akvila 2014 leto 3

Další výhoda dovolené od CK Akvila Travel je například cestovní pojištění v ceně zájezdu, jedná se o základní, ale velmi dobře nastavené cestovní pojištění, ke kterému se dá připlatit pojištění storna zájezdu. Jako další výhodu musíme zmínit přesné rozvržení odletů na vaši dovolenou. Již při rezervaci víte, kterým letem přesně poletíte a rovnou můžete vidět, jestli letíte ráno, odpoledne anebo večer. Nehrozí pak takové ty triky některých CK, kdy se vám započítává první den dovolené a přitom odlétáte z ČR ve 23 hodin v noci. Slevy má CK Akvila Travel nastaveny různě u konkrétních hotelů, časová sleva za včasné objednání funguje ovšem i u této CK. Pokud zvažujete letos leteckou dovolenou a chcete prověřenou a dlouho fungující kvalitní cestovní kancelář, tak CK Akvila Travel je dobrá volba. Objednávat a prohlížet zájezdy z katalogu můžete buď rovnou na webu CK Akvila Travel nebo v našem vyhledávači.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya