Itálie autobusem a vlastní dopravou s CK Ancora

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Ancora, která je na trhu již 24 let nabízí katalogovou dovolenou do Itálie. Jedná se o zájezdy vlastní a autobusovou dopravou. V nabídce CK Ancora najdete celou oblast severní a střední Itálie, resp. její východní pobřeží. Podívejme se detailněji na nabídku pobytových míst a slev.

Katalog cestovní kanceláře Ancora pro Itálii nabízí oblíbená letoviska severní a střední Itálie na pobřeží Jadranu. V severní Itálii jde o pobyty v letoviscích Bibione, Caorle, Lignano, Lido di Jesolo, Rimini, Riccione a Cattolica. Cestovní kancelář Ancora nabízí do těchto letovisek také pravidelnou autobusovou dopravu za příznivou cenu 1990 až 2190 korun.

ancora italie 2014 1

Ve střední Itálii nabídne CK Ancora letoviska na Palmové riviéře a to konkrétně San Benedetto del Tronto, Alba Adriatica, Villa Rosa a Tortoreto. I zde je možné využít autobusové dopravy z ČR s nástupními místy po celé republice. Cena autobusové dopravy do letovisek palmové riviéry je 2490 korun. Jedná se o dopravu tam i zpět a to klimatizovaným autobusem, s možností zakoupení teplých a studených nápojů po dobu cesty.

V letovisku Bibione nabízí CK Ancora 39 ubytovacích kapacit. Jedná se o rezidence, hotely a villaggio. Hotely jsou s polopenzí a ostatní kapacity jsou bez stravy. V letovisku Lignano má CK Ancora připraveno 16 ubytovacích kapacit a opět jde o mix hotelů, rezidencí a villaggio. Strava v hotelu je nabízena jako polopenze s výjimkou hotelu Meridianus, kde bude mít při dovolené All inclusive. Ostatní kapacity jsou opět bez stravy. V Caorle najdete celkem 9 ubytovacích kapacit a to opět od hotelu, přes rezidenci až po villaggio, hotely jsou s polopenzí a ostatní kapacity bez stravování.

ancora italie 2014 2

Letovisko Lido di Jesolo nabídne velmi pěkných 47 ubytovacích kapacit pro vaši dovolenou. Najdete zde residence bez stravování a hotely s polopenzí. Také letovisko Rimini nabídne 47 ubytovacích kapacit a to jak hotelů s polopenzí tak také residencí s ubytováním bez stravování. Letovisko Ricione nabídne jednu rezidenci a 5 hotelů s polopenzí. Poslední letovisko severní části Itálie je Cattolica, zde najdete 7 hotelů a dva z nich nabízejí stravování All inclusive, v ostatních případech jde o polopenzi.

ancora italie 2014 3

Oblast střední Itálie zastoupená oblíbenou Palmovou riviérou nabídne 5 rezidencí bez stravování a 3 hotely s polopenzí a plnou penzí. Ve většině letovisek nabízí CK Ancora také zvýhodněný plážový servis s nabídkou lehátek a slunečníků. Ceny plážového servisu jsou dle sezony zhruba 1000 až 1300 korun na týden a zahrnují slunečník, lehátko a plážové křeslo.

CK Ancora nabízí ke svým zájezdům také velké množství fakultativních výletů. Navštívit budete moci například Benátky, Veronu, San Marino, Ravennu, Hrad San Leo, zábavný park Mirabilandia, výlet do Říma, do vodního parku Onda Blue, nádherného města Ascoli Piceno, město Caorle a spoustu dalších velmi pěkných výletů.

ancora italie 2014 4

Na své si přijdou i milovníci slev. Cestovní kancelář nabízí slevu 7% pro seniory, dále pak ubytování pro děti zdarma ve vybraných kapacitách a dovolenou pro děti se slevou 50%. Sleva za včasnou rezervaci ve výši 8% a možnost platby 50% z ceny zájezdu poukázkami. Plánujete li letos dovolenou v Itálii, podívejte se na nabídku CK Ancora.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya