Exotická dovolená 2015 s CK Fischer

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Fischer vydává další nový katalog s nabídkou exotické dovolené pro sezonu 2015. Katalog nabídne každodenní odlety z Prahy, Vídně a Mnichova a vybírat můžete z 21 exotických zemí.

Již od roku 1990 cestovní kancelář Fischer vozí své klienty takřka po celém světě. Cestovní kancelář, kterou dnes tvoří seskupení cestovních kanceláří Fischer, Nev-Dama, Privileq a cestovní agentury Travel.cz si pro vás připravila katalog nabitý tou nejlepší exotickou dovolenou.

fischer exo 2015

V novém katalogu exotika 2015 naleznete celkem 21 zemí, kam můžete vyrazit celoročně na exotickou dovolenou. Jedná se například o Spojené Arabské Emiráty, kde můžete vybírat z letovisek Ras Al Khaimah, Fujairah, Abu Dhabi, Dubaj a Umm Al Quwain. Následuje Omán, Kuba, Dominikánská Republika, Jamajka, Antiqua, St.Lucia, Aruba, Bahamy, Mexiko, Panama.

V letošní nabídce samozřejmě nesmí chybět oblíbená dovolená v Americe. V USA se můžete podívat například do Miami, Orlanda a Fort Lauderdale. Následuje Thajsko, Vietnam, Indonésie, Mauricius, Seychely, Reunion, Srí Lanka, Maledivy, Keňa, Zanzibar, Francouzská Polynésie s výběrem tří nádherných ostrovů Tahiti, Bora Bora a Moorea.

fischer exo 2015 2

Cestovní kancelář Fischer si ve většině zemí a destinací připravila také poznávací okruhy a spoustu fakultativních výletů. V katalogu jako již tradičně najdete také spoustu zajímavých slev a výhod. Využít můžete slevu za první moment, jako například jedno dítě až do 18 let zdarma, nebo záloha jen 1490 korun na osobu. Využít můžete také flexibilní délku pobytů od 3 do 21 dnů a odlet na dovolenou je možný nejen z letiště Václava Havla v Praze, ale také z letiště v Rakouské Vídni, nebo v Německém Mnichově.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya