Léto 2015 Bulharsko, Itálie a Turecko s Exim Tours

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Exim Tours vydává první vydání oblíbeného katalogu zájezdů a dovolené do Itálie, Bulharska a Turecka pro letní sezonu roku 2015. Podíváme se co nového si Exim Tours pro své klienty připravil.

Dnes si představíme první z trojice nových katalogů letní dovolené od cestovní kanceláře Exim tours. První katalog zájezdů pro rok 2015 od Eximu obsahuje zájezdy do třech zemí. Jedná se o Itálii, Bulharsko a Turecko.

exim leto 2015 it 1

Dovolená Bulharsko 2015

Jako první destinací v novém katalogu letní dovolené pro rok 2015 je Bulharsko. Zde najdete dvě oblasti, které můžete s Eximem navštívit. Jsou to Burgas a Varna. V oblasti Burgasu se jedná o letoviska Slunečné pobřeží, Nessebar, Obzor, Duni, Sveti Vlas a Primorsko. Jako fakultativní výlety nabízí v Exim v této oblasti následující. Návštěva starého centra v Nessebaru jenž je památkou UNESCO, Pirátská párty v přístavu Nessebar, návštěva delfinária ve Varně nebo prohlídka paláce Balchik – Kaliakra. Varna vás bude lákat do letovisek Zlaté písky, Sveti Konstantin a Helena nebo Albena. I v této oblasti si Exim připravil několik fakultativních výletů a těmi jsou, plavba jachtou s piknikem, rybaření na volném moři a návštěvu starého centra Varny. V Bulharsku můžete využít také dětský Mango klub a to v letovisku Burgas v hotelu Club Calimera. Hotely v Bulharsku také nabízejí akci „dítě zdarma" a najdete ji ve 40 hotelech z nabídky Eximu.

Dovolená Itálie 2015

Jako další zemí, kterou v katalogu Eximu najdete je Itálie. Itálie vás bude lákat na tři tradiční destinace, kterými jsou Kalábrie, Sicílie a Ischia. Sicílie a Ischia nabídne také poznávací zájezdy a několik fakultativních výletů. Kouzelná Kalábrie nabídne leteckou dovolenou na 8 a 15 dnů v letoviscích Lamezia Terme, Capo Vaticano, Tropea, Zambrone a Pizzo. V Kalábrii můžete s Eximem prožít také několik fakultativních výletů a to konkrétně Taormina na Sicílii, Eolské ostrovy – Vulkano, Lipari a Stromboli, Spicy Calabria, Stromboli v noci a návštěva idylického městečka Pizzo.

Sicílie nabídne také leteckou dovolenou na 8 a 15 dnů a to do letovisek Catania, Syrakusy, Giardini Naxos a Letojanni, Noto a Noto Marina. I na Sicílii budete mít možnost si vybrat z několika fakultativních výletů, nebo poznávacích okruhů. Fakultativně lze navštívit Montalbano, Syracusy, Etna, Taormina, Lipary a Vulkano.

exim leto 2015 it 2

Nabídku dovolené v Itálii nám uzavírá ostrov Ischia. I zde je možno vybírat z leteckých zájezdů na 8 a 15 dnů a to do letovisek Forio, Ischia Ponte a Ischia Porto, Casamicciola a Sant Angelo. I zde je možno využít fakultativní výlety a poznávací okruhy, například Pompeje a Vesuv, Aragonský hrad, Ostrov Capri, lodní výlet anebo návštěvu termálních parků Poseidonovy zahrady, Negombo, Tropical a další. Italské hotely nabídnou mimo jiné také akci „dítě zdarma" a to hned ve dvaceti ubytovacích kapacitách z katalogu. Pro úspěšné studenty je tu také možnost využít zvýhodněné ceny v rámci akce „dítě za vysvědčení".

Dovolená Turecko 2015

Poslední ze třech zemí prvního katalogu letní dovolené od cestovní kanceláře Exim Tours je Turecko. Turecko nabídne hned 4 oblasti a také poznávací okruhy. Vybírat tedy můžete z oblastí Kusadasi, Bodrum, Marmaris a Turecká riviéra.


Oblast Kusadasi nabídne dovolenou na 8, 11, 12 a 15 dnů v letovisku Ozdere, kde naleznete celkem 15 hotelů a možnost využít dětského Mango klubu v hotelu Euphoria Aegean Resort. Další oblastí je Bodrum. I zde můžete vybírat dovolenou na 8, 11, 12 a 15 dnů a to do letovisek Gundogan, Gumbet, Turgutreis, Bitez a Yalikavak. V oblasti Bodrum je možno uskutečnit hned několik zajímavých fakultativních výletů a navštívit například Efes, Pamukkale, Řecký ostrov Kos, Hamam anebo se jet potápět. V Bodrumu najdete také hotel s dětským klubem, Mango klub nabízí hotel Golden Age.
Následuje Turecká oblast Marmaris. I zde můžete využít dovolenou na 8, 11, 12 a 15 dnů a to v letoviscích Icmeler a Turunc. Fakultativně je možno navštívit například Kleopatřin ostrov, Hamam nebo Řecký ostrov Rhodos.

Rozhodnete li se, pro dovolenou na Turecké Riviéře, můžete vybírat z letovisek Kemer, Antalya, Belek, Side a Alanya. I z letovisek v Turecké riviéře je možnost podniknout několik fakultativních výletů, jako například Kappadokia, Pamukkale, Perge, Aspendos, Kuršunlu, Myra a Kekova, delfinárium, Jeep safary, Phaselis a další. I v letoviscích Turecké riviéry najdete několik hotelů s možností využití dětského Mango klubu, nebo akce „dítě zdarma či „dítě za vysvědčení".

Dovolená s Eximem – Slevy, akce a výhody

Cestovní kancelář Exim Tours si pro své nové, ale i stávající zákazníky připravila řadu slev, výhod a bonusů. Podívejme se na ty nejzajímavější. Pokud si objednáte svou letní dovolenou včas, můžete u Eximu čerpat slevu za včasné objednání. Objednejte dovolenou a složte zálohu do 31. 3. a dostanete slevu 20% pro bezdětné cestující, rodiny s dětmi mají možnost získat slevu 6% a k tomu dítě až do 18 let zdarma. Sleva 50% na transfery na letiště, změna zájezdu zdarma, prioritní místo v letadle zdarma a záloha pouze 1500 korun za osobu. Následují slevy pro seniory, zde je možno získat slevu ve výši 11 % z ceny a sleva pro novomanžele činí 8% z ceny.

exim leto 2015 it 3

Jako další velmi pěkný bonus se nabízí „dítě za vysvědčení". Pokud bude mít vaše dítě v pololetí průměr známek do 1,5, můžete čerpat zvýhodněné ceny dovolené pro své dítě. Ti z vás, kteří mají kartu stálého zákazníka cestovní kanceláře Exim Tours, mohou čerpat ještě slevu 10 až 12% dle toho, kolikrát už s Eximem na dovolenou letěli. Katalog i slevy pro dovolenou v roce 2015 jsou velmi zajímavé. Exim v roce 2015 načne již 23 sezonu na našem trhu a i přes fakt, že spojil své síly s Německým gigantem REWE Group si drží pozici jedné z nejoblíbenějších kanceláří v ČR.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya