Dovolená 2015 s Exim Tours v Řecku a Tunisku

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Dnes si představíme druhý katalog cestovní kanceláře Exim Tours pro letní sezonu 2015. Další destinace, které můžete s Eximem navštívit jsou Řecko a Tunisko. Nový katalog od Eximu nabízí opět řadu slev a výhod, děti zdarma, dětské kluby, slevy za vysvědčení a spoustu dalších.

Jak jste se již v úvodu mohly dočíst, druhý katalog cestovní kanceláře Exim Tours je zaměřen na dovolenou v Řecku a v Tunisku. Jedná se o letecké zájezdy a dovolenou vesměs pobytovou, v nabídce CK najdete také zájezdy poznávací a hlavně spousty fakultativních výletů.

exim leto 2015 recko 1

Dovolená Řecko 2015

V Řecku můžete vybírat z devíti destinací, jedná se o ostrovy Zakynthos, Lefkada, Korfu, Rhodos, Kréta, Kos, Leros, Evia a Attika.

Attika

Attika, nebo chcete li Řecko pevnina, nabídne dovolenou v letoviscích Kinetta a Agioi Theodoroi. Jedná se o dovolenou na 8 a 15 dnů s odletem s Prahy a příletem na letiště v Athénách. V této destinaci můžete také využít několik fakultativních výletů, například okruh Agrolis, okruh po ostrovech Poros, Hydra a Aegina.

Evia

Jako další destinace se nabízí Evia a letovisko Eretria. I zde se jedná o dovolenou na 8 a 15 dnů s příletem na letiště v Athénách. Jako fakultativní výlet je zde možno využít okruh po ostrovech Poros, Hydra a Aegina anebo celodenní výlet Delphi Tour a navštívit bájné Delfy.

Leros

Ostrov Leros, nabídne dovolenou na 8, 11, 12 a 15 dnů v letovisku Alinda a Crithoni s možností využítí několika fakultativních výletů. Můžete se vydat na okruh ostrovem, což je autobusový výlet s návštěvou památek UNESCO a muzea, nebo se můžete jet potápět k troskám bojové techniky z druhé světové války, nebo prožít den na lodním výletu na Telendos.

Kos

Ostrov Kos je dalším místem, kde můžete strávit svou letní dovolenou od cestovní kanceláře Exim Tours. Na ostrov Kos se můžete vydat na 8, 11, 12 a 15 dnů s odletem z Prahy a Brna. Na ostrově Kos se můžete ubytovat v letoviscích Kos, Lambi, Psalidi, Tigaki, Marmari, Mastichari, Agios Fokas a Kardamena. I na ostrově Kos můžete využít několik fakultativních výletů, jedná se například o celodenní výlet po ostrově Kos, celodenní výlet do Turecka do města Bodrum nebo výlet na ostrov Nissyros a jeho činnou sopku. Vybrat si můžete také plavbu po sousedních ostrovech a možnost plavby na rybářské lodi s rybolovem a následnou konzumací ryb.

Kréta

Následuje velmi oblíbený a žádaný ostrov Kréta. Na Krétu můžete odletět na 8, 11, 12 a 15 dnů a to z Prahy, Brna a Ostravy. Na Krétě je možnost se ubytovat v letoviscích Rethymno, Kavros, Hersonissos, Panormo, Gouves, Malia, Agia Pelagia, Kokkini Hani a Ierapetra. I na ostrově Kréta je možnost využít nabídky fakultativních výletů a podívat se například na minojský palác Knossos, ostrov Chrissi, ostrov Spinalonga, Krétský večer v taverně, Jeep safari a další.

Rhodos

Dovolená na čtvrtém největším řeckém ostrově, to je dovolená na Rhodosu s CK Exim Tours. Rhodos můžete navštívit na 8, 11, 12 a 15 dnů a to s odletem z Prahy, Brna a Ostravy. Na ostrově Rhodos můžete vybírat z letovisek Rhodos město, Faliraki, Pefkos, Lardos, Kiotari, Kallithea, Lalyssos a Afandou. I na ostrově Rhodos můžete prožít nějaký ten pěkný výlet, Exim si pro vás připravil například prohlídku města Rhodos, výlet lodí s koupáním, okruh kolem ostrova Rhodos nebo plavbu lodí na ostrov Symi.

exim leto 2015 recko 3

Korfu

Zelný ostrov a perla Řecka, to je jen několik přívlastků oblíbeného Řeckého ostrova Korfu. Exim tours na ostrov Korfu létá pravidelně a můžete zde prožít dovolenou na 8 a 15 dnů s odletem z Prahy, Brna a Ostravy a také na 11 a 12 dnů s odletem z Prahy. Výběr letovisek je opět velmi dobrý, najdete zde oblíbená místa jako například Korfu město, Moraitika, Messonghi, Acharavi, Dassia, Ipsos, Benitses, Perama, Agios Ioannis, Barbati a Nissaki. Na Korfu je také možnost zpestřit si dovolenou nějakým zajímavým výletem. Pro milovníky vodních radovánek bude k dispozici celodenní výlet do Aquaparku Corfu Water park v Agios Ioannis za cenu 1000 korun za dospělého a 700 korun za dítě. Následuje výlet po severní části ostrova s návštěvou paláce Achillion nebo výlet na okolní ostrov s návštěvou jeskyní.

Lefkada

Říká se, že nejkrásnější pláže v Řecku najdete právě zde na ostrově Lefkada. S Eximem to můžete snadno zjistit a prožít tak dovolenou na 8, 11, 12 a 15 dnů na ostrově Lefkada. V nabídce Eximu jsou hned 4 letoviska a jsou jimi Vassiliki, Perigiali-Nidri, Ligia a Preveza-Kastrosyka. I na ostrově Lefkada je možno využít fakultativních výletů v podobě lodního výletu po okolních ostrovech, lodní výlet s koupáním a návštěvou mořských jeskyní nebo výlet za tajemstvím městečka Epiru.

Zakynthos

Ostrov s překrásnými přírodními scenériemi, to je Zakynthos. Exim Tours vám na ostrově Zakynthos nabízí leteckou dovolenou na 8 a 15 dnů z Prahy, Ostravy a Brna a na 11 a 12 dnů s odletem z Prahy. Na ostrově Zakynthos můžete vybírat z letovisek Alykes, Kalamaki, Laganas, Argassi, Tsilivi, Tragaki, Kypseli a Vassilikos. Na Zakynthosu můžete také prožít několik zajímavých výletů, například celodenní výlet po ostrově s návštěvou památek a hlavního města, nebo oblíbený výlet na pláž Navagio k vraku pašerácké lodi. Navštívit můžete také sousední ostrov Kefalonia, nebo bájné naleziště Olympia a Diův chrám.

Exim Tours nabízí v Řecku také svůj dětský Mango klub, tento klub pro vyžití vašich dětí najdete na ostrovech Attika, Korfu, Kos, Kréta a Rhodos. Jedná se o hotely Kinneta Beach resort, Mitsis Roda Beach resort, Eurovillage Achilleas, Mitsis Ramira Beach, Dessole Dolphin Bay resort, Almyra Hotel a Mitsis Rodos Maris. Ve vybraných hotelech je také možnost využít akce „dítě zdarma" a slevu za dobré vysvědčení.

Dovolená Tunisko 2015

Ve druhé části katalogu od cestovní kanceláře Exim Tours najdete dovolenou v Tunisku. Tunisko nabídne nejen pobytovou dovolenou, ale také poznávací zájezdy a dovolenou s možností zahrát si golf. V katalogu najdete například poznávací okruh Tuniskem na 8 dnů, nebo kombinovací poznávací a pobytový zájezd na 12 dnů.

Tunisko pevnina

Tunisko na své pevninské části nabídne dovolenou na 8, 11, 12 a 15 dnů s odletem z letišť v Praze, Brně a Ostravě. V nabídce Eximu najdete 5 letovisek a těmi jsou Nabeul, Hammamet, Sousse – Port el Kantaoui, Monastir a Mahdia. Tuniská pevnina nabídne také řadu fakultativních výletů a to například Kartágo nebo Friguia park pro rodiny s dětmi.

Tunisko Djerba

Dovolená v Tunisku to není jen dovolená na pevnině, ale také dovolená na překrásném ostrově Djerba. CK Exim Tours si pro vás v novém katalogu připravila hned několik zajímavých letovisek, kde můžete strávit svou dovolenou. Pro leteckou dovolenou na 8, 11, 12 a 15 dnů můžete využít letoviska Houmt Souk, Midoun, Aghir, Guellala, La Ghriba a Zarzis. I na ostrově Djerba můžete prožít pár zajímavých výletů, resp. jde o jeden výlet po ostrově Djerba a pak několik výletů s přejezdem na pevninu a návštěvou pouště, či zajímavých míst a měst Tuniské pevniny.

I v Tunisku nabízí Exim několik hotel s možností využití dětského Mango klubu, jedná se o hotely Nour Palace a Lti El Ksar resort na pevnině a hotel Sun Connect Aqua resort na ostrově Djerba. I zde je možnost využít slevy „dítě zdarma" anebo lepší ceny jako bonusu za dobré vysvědčení.

exim leto 2015 recko 2

Slevy, výhody a akce od Eximu

V neposlední řadě je dobré si připomenout, jaké slevy a výhody nabídne Exim Tours v tomto katalogu dovolené. Pro katalog dovolené Řecko a Tunisko platí následující zvýhodnění. Pokud objednáte svou dovolenou v termínu do 31. 3. 2015 a složíte zálohu, můžete využít slevu 20%, pokud cestujete bez dětí nebo slevu 6% a dítě do 18 let zdarma. Následuje 50% sleva na transfery k odletům a příletům, dále prioritní místo v letadle zcela zdarma a možnost změny dovolené 10 dnů před odletem zdarma. Zajímavou výhodou je velmi nízká záloha jen 1500 korun na osobu, což při včasném objednání dovolené může být výhodou.

Exim Tours má v rámci katalogu připravenu také slevu pro seniory, která činí 8 až 11% a je určena všem seniorům kteří dosáhnou 60 let. Následuje sleva pro novomanžele ve výši 8% a sleva pro skupiny. Poslední zajímavou slevu uvítají rodiče dětí, pokud vaše dítko bude mít v pololetí pěkné vysvědčení a bude mít průměr známek do 1,5, může v doprovodu dvou dospělých osob využít zvýhodněnou cenu zájezdu, například Korfu za 5490, Kréta za 6490 a nebo Djerba za 5490 korun. Slevy od Eximu jsou poměrně pěkné, stačí už jen vybrat si ten správný hotel a těšit se na dovolenou v letní sezoně 2015 s CK Exim Tours.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya