Nový katalog CK Vítkovice Tours "MIMOŘÁDNÝ KATALOG SLEV Jadran 2011"

Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Nový katalog CK Vítkovice Tours "Jadran 2011 mimořádný katalog slev"

 

Tak jako v předešlých čtyřech letech, i letos na podzim představuje CK Vítkovice Tours speciální nabídku atraktivních pobytů se slevou až 20% k Jaderskému moři prezentovaných v Mimořádném katalogu slev "JADRAN 2011" platném do 31.12.2010.

 

 

Nový katalog nabídne oblíbená místa po celém Chorvatsku a také v Černé Hoře. Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Dalmátské ostrovy, Jižní Dalmácie, Černá Hora. Velmi zajímavá cenová nabídka je platná až do 31.12.2010.

 

 

 

 

 

Katalog nabízí dovolenou na Jadranu jak vlastní tak i autobusovou a leteckou dopravou. Celková sleva na zájezdy z katalogu "Jadran 2011" může dosáhnout až 25%.

 

 

Těšit se můžete na oblíbené NEPTUN KLUBY, které v roce 2011 zrealizujeme v Bašce Vodě, Promajně a nově v Gradacu! Proto neváhejte a vyberte si Vaši vysněnou dovolenou v Chorvatsku nebo Černé Hoře 2011 včas.

 

 

Všechny hotely s atraktivními slevami za včasný nákup najdete v Mimořádném katalogu slev "JADRAN 2011".

 

 

V katalogu najdete Vaše oblíbená místa jako například : ISTRIE
Duga Uvala, Fažana, Poreč - Zelena Laguna, Poreč - Špadiči, Pula, Rabac, Rovinj, Rovinj - Crveni Otok, Rovinj - Ostrov Sv.Katarina, Vrsar.

 

 

KVARNER: Crikvenica, Crikvenica - Dramalj, Ostrov Krk-Baška, Ostrov Pag-Pag, Selce.

SEVERNÍ DALMÁCIE: Biograd na Moru, Ostrov Ugljan - Kukljica, Petrčane, Pirovac, Primošten, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica, Vodice, Vodice - Srima, Šibenik-Solaris.

 

 

STŘEDNÍ DALMÁCIE: NEPTUN KLUB - BAŠKA VODA, Baška Voda, Baško Polje, Brela, Brist, Gradac, Igrane, Makarská, Omiš, Omiš-Nemira, Podgora, NEPTUN KLUB - PROMAJNA, Promajna, Tučepi, Živogošće.

DALMÁTSKÉ OSTROVY: Ostrov Brač-Bol, Ostrov Brač-Supetar, Ostrov Hvar-Hvar, Ostrov Hvar-Jelsa, Ostrov Hvar-Stari Grad, Ostrov Korčula-Korčula, Ostrov Mljet, Ostrov Vis-Vis.

 

 

JIžNÍ DALMÁCIE: Cavtat, Dubrovnik-Lapad, Klek, Komarna, Mlini, Orebić, Trpanj.

ČERNÁ HORA: Bečići, Budva, Petrovac na Moru, Tivat, Ulcinj.

 

Z nového katalogu CK Vítkovice Tours "Jadran 2011 mimořádný katalog slev, můžete vybírat v našem On-line katalogu zájezdů.

 

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya