Exotika s Exim Tours 2012-1013

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Exim Tours Exotika 2013 Máme tu nový katalog od cestovní kanceláře Exim Tours a tím je katalog Exotické dovolené. Katalog, který vás na první pohled překvapí novým logem, doplněným o logo nového vlastníka cestovní kanceláře Exim tours, Německého giganta na poli cestovního ruchu společnosti REWE group, si pro vás na 195 stranách připravil velmi zajímavou nabídku dovolené do Exotických zemí.

Katalog cestovní kanceláře Exim Tours obsahuje zájezdy do osmy exotických krajin, jedná se o exotické země jako je Keňa, Zanzibar, Kuba, Mexiko, Isla Margarita, Kapverdy, Dominikánskou republiku a v neposlední řadě Spojené Arabské emiráty – SAE. Katalog je tak trochu slavnostní, neb letos je to 20 let co Exim Tours začal vozit své klienty na dovolenou a věřte nebo ne, za tu dobu vycestovalo s cestovní kanceláří Exim Tours přes dva miliony turistů a to je určitě důvod k oslavě.

 

No, a protože na takovém krásném čísle mají zásluhu především cestovatelé a turisté, kteří s Eximem vycestovali, je tento nový katalog naplněn výhodami a slevami až po poslední stránku. Čím se tedy nový katalog CK Exim Tours může pochlubit? Předně jsou to slevy pro stálé zákazníky, pokud jste s Eximem již cestovali, tak můžete dosáhnout na velmi pěknou slevu a to 17 800 korun na osobu a to v tom případě, že objednáte zájezd z tohoto katalogu do konce září. Další slevový tahák je neméně lákavý, můžete totiž získat také 30% slevu na letenku pro vaše dítě anebo využít slevu 50% na letenku do Exotické země a to přímo třídou Business Class. Následují výhody, jako záloha na dovolenou jen 1500 korun, nebo změna vašeho VIP místa v letadle zdarma a to až do doby 10 dnů před odletem.

Exim Tours Exotika  Exim Tours Exotika 2013

Katalog Eximu s nabídkou Exotické dovolené je výhodami a slevami opravdu nabitý a stojí za to si jej prolistovat, nebo z něj pomocí on-line vyhledávače hned něco pěkného vybrat. V nabídce Exim myslel samozřejmě i na naše seniory a připravil tak pěknou slevu 7%, pro novomanžele 4% a dalších 8% sleva pro skupinové zájezdy. A samozřejmě pro naše školáky, tradiční sleva za dobré vysvědčení, pokud vaše dítě bude mít pololetní vysvědčení do průměru 1,5, můžete mu dovolenou zakoupit za opravdu výrazně nižší cenu.

Komentáře  

 
0 # Johanka 2012-09-10 12:33
Dobrý den, chtěla bych si katalog objednat, aby mi přišel domů poštou. Kam mám poslat svou adresu?

Děkuji za odpověď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
+2 # Suprdovča 2012-09-10 14:55
Dobrý den Johanko,

Cestovní kancelář Exim Tours své tištěné katalogy již na adresu nezasílá, je ale několik možností jak si tištěný katalog opatřit.

Můžete navštívit některou z poboček CK Exim Tours a tam si katalog zdarma vyzvednout a nebo pokud máte ve svém okolí nějakou cestovní agenturu, které zájezdy Eximu prodává, můžete zajít tam, určitě vám katalog rádi dají. Agentury si katalogy Exim Tours vyzvedávají ve skladech Eximu pro své potřeby.

Pokud chcete katalog prolistovat na PC, je možné to udělat na stránce www.eximtours.cz/.../ kde jsou katalogy Eximu v elektronické podobě k prohlédnutí, pokud najdete dovolenou která by vás zajímala, není nic jednoduššího než zadat zde do vyhledávače název hotelu a dostanete přehled všech CK které tento hotel nabízejí a můžete hned porovnat ceny a služby.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya