Exotika s Čedokem v roce 2013

Hodnocení uživatelů: / 14
NejhoršíNejlepší 

Exotika s ČedokemNaše nejstarší cestovní kancelář Čedok vydává ročně zhruba deset velmi zajímavých katalogů. Mezi ně patří určitě i zimní speciál a tím je Exotika s Čedokem. Zájezdy a dovolená do Exotických zemí v období od podzimu 2012 až do jara 2013. Podívejme se, co nový katalog CK Čedok nabízí za destinace a jaké jsou možnosti slev a výhod pro nové, ale i pro stávající klienty cestovní kanceláře Čedok.

Katalog CK Čedok nabízí zájezdy pobytové, ale také poznávací. Odletět můžete do zemí jako je Madeira, Afrika, Karibik, Amerika, Austrálie, Oceánie a Blízký východ. Při detailnějším prohledáním katalogu Exotika s Čedokem 2013, najdeme skutečné dovolenkové skvosty. Podívat se tak můžete na Srí Lanku, Bali, Seychely, Bahamy, Havajské ostrovy nebo poznat krásy zemí jako je Kuba, Thajsko, Emiráty, Keňa, Jamajka, Brazílie, Jordánsko anebo Izrael.

 

Jedna z velkých výhod dovolené s Čedokem spočívá v možnosti přímých letů do některých zemí. Pro klienty Čedoku, to znamená velkou časovou úsporu, při cestě na dovolenou. Přímé lety můžete využít, pokud zvolíte zájezd do Spojených Arabských Emirátů, Thajska, Keňi, Zanzibaru na Kubu, Dominikánu a do Mexika. Přímé lety jsou realizovány z Pražského letiště, a pokud si objednáte zájezd do 31. 10. 2012 dostanete od Čedoku dárek ve formě dopravy na letiště zdarma. Pokud se rozhodnete přijet na letiště vlastním vozem, budete mít od Čedoku zdarma parkování na letišti, po dobu vaší dovolené.

Exotika s Čedokem

Čedok samozřejmě pro své klienty připravil řadu slev a výhod, podívejme se nyní na ty hlavní. Pokud jste členy Čedok klubu, tak jsou pro vás připraveny slevy za včasný nákup a to ve výši 15 anebo 12 procent ze základní ceny zájezdu. Pro nové klienty Čedoku je připravena pěkná sleva ve výši 12 anebo 10 procent ze základní ceny zájezdu a to podle toho jak brzy si dovolenou u Čedoku zaplatí. Velmi dobrou slevu nabízí Čedok pro seniory, jedna z největších slev jakou naše cestovní kanceláře nabízejí, směřuje právě k seniorům nad 55 let věku. Pro ně si Čedok připravil na vybrané zájezdy velkou slevu a to celých 25 procent ze základní ceny zájezdu. Další velmi hodnotná sleva je sleva „dítě zdarma". Čedok dává slevu pro vaše děti až do věku 17 let. To je opět dosti ojedinělé. Pokud tedy máte již odrostlejší dítko a chcete, aby mohlo s vámi na dovolenou letět zcela zdarma, vybírejte dovolenou v zemích jako je Madeira a Florida.

Zájezdy z nového katalogu Exotika s Čedokem 2013 můžete vybírat v našem online katalogu zájezdů anebo přímo na stránkách Čedoku.

 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya