Exotická dovolená s cestovní kanceláří Inex

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Inex si pro své zákazníky připravila velmi povedený katalog exotické dovolené pro přelom zimní a letní sezony. V katalogu najdete tedy exotické dovolenkové destinace, kde se dá strávit dovolená jak v zimě, tak v létě. Podíváme se, co zajímavého CK Inex v katalogu nabízí.

Katalog exotické dovolené od cestovní kanceláře Inex nabídne na 340 stranách výběr té nejlepší dovolené a to hned z 26 zemí z celého světa. V nabídce najdete exotické stálice jako je Dominikánská republika, Maledivy, Spojené Arabské Emiráty, Thajsko, Bali, Kuba, Kapverdy a také méně známé exotické země jako je Omán, Keňa, Aruba či Zanzibar.

15-2-2014 7-44-01

Celá nabídka exotické dovolené od Inexu je samozřejmě realizována leteckou dopravou. CK Inex své klienty přepravuje s několika renomovanými dopravci, jako jsou společnosti Emirates, Korean Air, Air France nebo Turkish Airlines. Odlety na vaši vysněnou exotickou dovolenou jsou realizovány z Pražského letiště Václava Havla a v převážné většině jde o přímé lety.

15-2-2014 7-44-13

Cestovní kancelář Inex si pro své klienty připravila v katalogu i řadu slev a výhod. Jako první jsou slevy časové, kde si včasným nákupem dovolené můžete cenu snížit až o 20%. Další výhody patří již cílovým skupinám zákazníků a jsou jimi například 2% pro vaší svatební cestu, 2% sleva pro seniory ve věku 65 let, 7% sleva pro držitele karet Sphere Card a 10% pro držitele Sphere Card VIP, 3% sleva pro zákazníky kteří již s Inexem cestovali, atd. I cestovní kancelář Inex nabízí slevu pro rodiny s dětmi a i v tomto katalogu jsou vybrané kapacity, kde bude mít vaše dítě dovolenou zdarma. To vše završuje nabídka parkování vašeho vozu během dovolené zcela zdarma.

Široká nabídka exotické dovolené s komfortní leteckou dopravou, skvělým ubytováním a ve většině případů s programem All Inclusive dělá z katalogu cestovní kanceláře Inex velmi dobrou volbu pro vaší letošní dovolenou.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya