Zimní exotická dovolená u moře s CK Fischer 2014-2015

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Cestovní kancelář Fischer vydává právě teď nový katalog s nabídkou exotické dovolené pro zimní sezonu 2014 a jaro 2015. Katalog vychází s velkým předstihem a nabídne dovolenou s dětským klubem Funtazie a spousty časových slev a výhod pro klienty CK Fischer. Podívejme se, co zajímavého katalog přináší.

Začněme stručným přehledem destinací, které v katalogu najdete. Zimní exotika s Fischerem, to je návštěva Spojených Arabských Emirátů, Egypta, Ománu, Dominikánské republiky, Kanárských ostrovů a následuje Kuba, Thajsko, Mexiko a Maledivy. Dětský klub Funtazie najdete v například na ostrově Lanzarote, dále v Egyptě v letovisku Marsa Alam, a v SAE.

fischer zima exotika 2014 2015 1

Dovolená v zimě začíná na Kanárských ostrovech. V katalogu najdete nabídku ostrovů Gran Canaria, Tenerife, La Palma, Lanzarote a Fuerteventura. Klubová dovolená s dětským klubem Funtazie je realizována na ostrově Lanzarote v hotelu Relaxia Lanzasur Club s programem stravování All inclusive. Za zhruba 5 hodin letu už si můžete užívat svou dovolenou na Kanárských ostrovech. Létá se pravidelně a to ve čtvrtek, v pátek a v sobotu.

Koho zláká dovolená v Egyptě, může vybírat z letovisek Hurghada a Marsa Alam. V Marse Alam najdete hotel Calimera Aksassia Swiss Resort kde je realizován dětský Funtazia klub. Pětihvězdičkový hotel nabídne stravování All Inclusive a až 3 děti ve věku 2 až 14 let na pokoji.

fischer zima exotika 2014 2015 2

Ve Spojených Arabských Emirátech nabídne cestovní kancelář Fischer hned 4 dovolenkové skvosty. V SAE tak můžete strávit dovolenou v Dubaji, v emirátu Fujairah, Ras Al Khaimah a nakonec v Abu Dhabi. Dětský klub Funatazie je realizován ve čtyř a půl hvězdičkovém hotelu v emirátu Ras Al Khaimah a to konkrétně v hotelu Rixos Bab Al Bahr se stravováním Ultra All Inclusive, lehátka a slunečníky na pláži zdarma a programem dítě zcela zdarma.

fischer zima exotika 2014 2015 4

Exotický Omán nabízí hned tři velmi pěkná letoviska, jedná se o oblasti Salalah, Salalah Widi Khasbar a Mirbat. Omán je katalogová novinka a cestovní kancelář Fischer jí letos zařazuje poprvé a to z důvodu stále větší oblíbenosti a žádanosti ze strany klientů. Jako další exotickou zemi, můžete s Fischerem navštívit Dominikánskou republiku. Zde je na výběr opět ze třech velmi dobrých oblastí a to konkrétně Punta Cana, Bayahibe a La Romana.

Exotické dálavy ale nekončí, v katalogu najdete také dovolenou na Kubě, zde můžete vybírat z oblastí Varadero, Cayo Coco a Cayo Santa Maria. Další exotickou zemí v novém katalogu je nádherné Mexiko. Zde je nabídka opravdu široká, neb CK Fischer do Mexika létá již řadu let. Můžete tedy navštívit oblasti Cancun, Puerto Morelos, Playa Maroma, Playa Del Carmen, Playa acar, Puarto Aventuras, Akumal a Tulum. Následuje exotické Thajsko. V Thajsku můžete vybírat z destinací Bangkok, Pattaya, Koh Samui, Khaolak, Koh Phi Phi a Phuket. Poslední exotickou nádherou, kterou vám CK Fischer přináší, jsou Maledivy a nádherné oblasti Atol Lhaviyani, Atol Baa, Atol Seveni Male a Atol Jižní Ari.

fischer zima exotika 2014 2015 5

Podívejme se na slevy a výhody, které tento nový katalog přináší. Pokud objednáte svou dovolenou včas, to znamená do 31. 8. 2014 čeká na vás sleva pro dospělou osobu ve výši 14 280 korun anebo 1 dítě do 15 let zcela zdarma a až dvě další jen za cenu letenky. 100% záruka nejnižší ceny, pokud najdete stejný zájezd někde levněji, CK Fischer vám dá tento zájezd za vaší nižší cenu a ještě dostanete bonus 500 korun. Připočteme li k tomu výhody dětského Funtazia klubu, nebo cenové zvýhodnění transferu na letiště, levného parkování anebo možnost změny hotelu a destinace i týden před odletem, je tento katalog od cestovní kanceláře Fischer velmi zajímavou volbou.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya