V zimě k moři a exotická dovolená s Exim Tours

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

S blížící se zimní dovolenkovou sezonou vydává cestovní kancelář Exim Tours nový katalog zimní dovolené u moře a exotické dovolené. Jedná se o katalog dovolené s termínem podzim 2014 až jaro 2015 a najdete v něm ty nejlepší destinace na zimní dovolenou u moře a velký výběr exotické dovolené s odletem z Prahy.

exim 2015 exotika 1

V novém katalogu od cestovní kanceláře Exim Tours najdeme celkem 14 zemí a vybírat můžete ze zájezdů do exotických zemí, zájezdů pobytových ale také poznávacích. Nejobsáhlejší nabídku v tomto katalogu zastupuje Egypt. Egypt nabízí jak zájezdy pobytové, tak i poznávací. Dovolenou v Egyptě můžete strávit ve čtyřech oblíbených letoviscích a to v letovisku Hurghada, El Gouna, Marsa Alam a Sharm El Sheikh.

Tento katalog od CK Exim Tours nabídne hlavně velkou dávku exotické dovolené, vybírat můžete ze zemí jako je Mexiko, Kuba, Jamajka, Isla Margarita, Dominikánská republika, Kapverdy, Senegal, Zanzibar, Keňa, Mauricius, Bali, Srí Lanka a Maledivy. Výběr opravdu obrovský a s odletem z Pražského letiště Václava Havla.

exim 2015 exotika 2

Exim Tours nabízí v tomto katalogu také velké množství poměrně slušných slev a výhod, podívejme se na ně detailněji. Pokud se rozhodnete pro exotickou dovolenou, můžete se těšit na slevu až 20% a to v případě objednání zájezdu do konce září a současně složené záloze. Využít můžete také slevu 50% na cestování v Business Class nebo v Travel Plus Comfort. Sleva 50% na transfer z a na letiště také potěší a navíc získáte prioritní místo v letadle zcela zdarma, změnu zájezdu 10 dnů před odletem zcela zdarma a můžete také využít chytrou zálohu v hodnotě 1500 korun za osobu.

exim 2015 exotika 3

Pokud se rozhodnete strávit svou zimní dovolenou u moře v Egyptě, můžete opět využít řadu slev a výhod, které nový katalog cestovní kanceláře Exim Tour nabízí. Sleva až 20% při objednávce dovolené do konce září a pro rodiny s dětmi je tu sleva dítě až do 15 let zdarma a k tomu jako bonus 6% sleva pro ostatní rodinné příslušníky. Navíc můžete využít také slevy 50% na transfery z a na letiště, změna zájezdu zdarma i 10 dní před odletem, prioritní místo v letadlo zcela zdarma a chytrá záloha 1500 korun na osobu.

exim 2015 exotika 4

Poslední várka slev v katalogu zahrnuje slevy obecné, jako je například sleva pro skupiny kde má dovolenou každý 20 účastník zdarma, nebo sleva pro seniory kde je možné dosáhnout až na 11% slevu anebo sleva pro novomanžele v hodnotě až 8% z ceny dovolené. Poslední slevová akce se týká opět dětí a jedná se o zvýhodněné ceny dovolené pro děti, které budou mít v pololetí na jaře roku 2015 vysvědčení s vyznamenáním, tedy průměr známek do 1,5. Nabídka je to velmi obsáhlá a se slevami se dá dostat na velmi zajímavou cenu, jen je třeba objednat za včasu, neboť letošní letní sezona byla typickým příkladem velmi rychlého vyprodání zájezdů, kdy bylo první týden v srpnu prakticky všechno pryč. Ekonomika je neúprosná a doby, kdy měli cestovní kanceláře nasmlouvané kapacity tak nějak „do foroty" jsou nenávratně pryč.

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya