Co obsahuje tento vyhledávač zájezdů.

 • Můžete vybírat ze zájezdů Českých a Německých cestovních kanceláří.
 • Máte na výběr všechny možnosti dopravy, letecká, autobusová, vlastní.
 • Můžete volit jen zájezdy z nabídky Last minute.
 • U zájezdů leteckou dopravou, máte možnost výběru letiště.
 • Odlety na vámi vybranou dovolenou z Českých i Německých letišť.
 • Vyberte si stravování tak jak vám to nejvíce vyhovuje.
 • Výběr můžete omezit maximální cenou za osobu.
 • Na vybraných letištích vám zajistíme zdarma parkování vozu.
 • Odvoz autobusem na vybraná letiště v ceně zájezdu.

Vyhledané zájezdy se vám zobrazí v přehledu, podle zadaných kritérií. Vyhledávač prohledává zájezdy z nabídky několika stovek našich a několika desítek zahraničních kanceláří. Výběr zájezdů je proto opravdu velký a můžete proto svou volbu hodně upřesnit. I přes přísně zadaná kritéria, bude vyhledávač schopen najít v tak široké nabídce vhodnou dovolenou i pro vás. Vyhledání zájezdu vás ničím nezavazuje a není nijak zpoplatněno, můžete tedy vyhledávat kolikrát jen budete chtít. 

Přejeme vám nerušený výběr vaší dovolené z pohodlí domova.

Nevybrali jste si ve vyhledávači tu správnou dovolenou ? Vyzkoušejte nabídku některého z partnerů.

 1. Dovolená od Student Agency, to je záruka kvalitní dovolené a výběr z obrovské nabídky Českých, ale také zahraničních cestovních kanceláří.
 2. Můžete také vyzkoušet vyhledávač naší největší cestovní agentury Invia, která obsahuje nabídku několika stovek našich cestovních kanceláří.

Novinky Chorvatsko

Ostrov Hvar

Ostrov Hvar je králem Dalmatských ostrovů v Chorvatsku. To bylo známé již od antiky, protože leží na dobrém strategickém místě a to je i důvodem proč je tak bohatý na kulturní památky. Hvar nabízí kouzelné přírodní bohatství a neopakovatelné scenérie. Díky mírnému podnebí, které doprovází teplé zimy i teplá až horká léta, je velkým lákadlem pro všechny cestovatele, kteří mají rádi středomořskou přírodu, tradice, architekturu i noční život.

Celý článek...

Novinky Řecko

Řecko Lefkáda

Řecký ostrov Lefkáda patří mezi takzvané jónské ostrovy, které najdete při západním pobřeží řecké pevniny, přesněji mezi ostrovy Korfu a Kefalonie. I když ostrov Lefkáda prošel velmi bouřlivým historickým vývojem, je v současné době velmi žádaným ostrovem pro letní dovolenou a rekreaci.

Celý článek...

Novinky Itálie

Svátky a slavnosti v Itálii.

V Itálii jsou svátky a slavnosti velice významné dny, tyto dny Italové nazývají, feste anebo sagre, jsou to vždy významné události kulturního života a pro návštěvníky Itálie je to vynikající příležitost, při které se mohou seznámit s tradicemi této země, mohou vidět tradiční kroje, poslechnout si lidovou hudbu a zhlédnout pravý lidový tanec. Většina svátků a slavností v Itálii je náboženského původu, což u Itálie jakožto jednoho z nejvíce nábožensky založeného státu lze předpokládat. Povětšinou jsou Italské svátky spojeny s poutí a procesí k uctívání světců, kteří měli pro danou lokalitu zvlášť velký význam, v oblasti nějakou dobu žili, nebo zde zemřeli, a podobně. V Itálii můžeme ale navštívit i svátky jako jsou světské oslavy, dožínky nebo různé tradiční hry a klání, které se po celé Itálii provozují již od antických dob.

Celý článek...

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya