Thajsko vízum

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Dovolená v Thajsku je opět o něco výhodnější.

Rozhodnout se, kde strávím svou dovolenou, není jednoduché a člověk většinou přihlíží k mnoha faktorům. Pokud Vaše volba padla i na Thajsko, je zde další důvod, proč Thajsku udělit plusové body a zařadit Thajsko mezi favority Vaší dovolené.


S platností od 11. 8. 2011 nepotřebují totiž Čeští turisté při své turistické cestě nepřesahující 30 dnů žádné vízum. Což je další důvod proč se do Thajska na dovolenou vydat. Thajsko se stává rok od roku žádanější destinací mezi českými turisty. Nemalou měrou k tomu přispívá fakt, že se jedná o zemi, kde budou Vaše náklady na dovolenou opravdu velmi nízké a Bangkok se již nějakou dobu řadí na předních místech v žebříčku nejlevnějších měst světa sestavených serverem Tripadvisor.

 

 

 

 

 

Dovolená v Thajsku již nemusí být jen snem, ve spojení se skvělou nabídkou Německých cestovních kanceláří se i tato exotická země přibližuje všem turistům, bez rozdílu.V případě vstupu do Thajska ze sousedních zemí platí bezvízový turistický pobyt pouze na 15 dnů. Nadále však platí, že ke vstupu na území Thajska je vyžadován cestovní pas platný minimálně šest měsíců po vstupu na území Thajska.

Oficiální zpráva ambasády zní:

 

 

ZMĚNA VE VÍZOVÉM REŽIMU
Držitelé českých cestovních pasů
s platností od 11. 8. 2011
nepotřebují vízum
pro turistický pobyt do 30 dnů

V případě vstupu do Thajska 
přes hraniční přechody
ze sousedících zemí (Kambodža, Laos, Myanmar, Malajsie)
bude bezvízový turistický pobyt povolen
na dobu 15 dnů.

 

Dvoulůžkový pokoj v Bangkoku na 13 dní jen za 13860,- Kč

Pětihvězdičkový hotel v Pattaya za 16170,- Kč

 

Překlad stránek