Bláznivý apríl u CK Neckermann.

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

NeckermannCestovní kancelář Neckermann si pro své klienty připravila opravdu originální akci na začátek dubna. Akce jménem Bláznivý Apríl, se koná dne 2 dubna 2012. Nejedná se o aprílový žert, jak by snad mohl název akce napovědět, cestovní kancelář Neckermann se rozhodla, dát svým klientům malý dárek, aby jim to jaro začalo příjemně.

V akci Bláznivý apríl, jde samozřejmě o dovolenou a zájezdy a to konkrétně z letního katalogu CK Neckermann Léto u Moře. Jedná se o báječnou slevu 50% z ceny zájezdu a to pro druhou, nebo poslední dospělou osobu uvedenou na cestovní smlouvě. Ano čtete správně, celých 50%, to je sleva od CK Neckermann pro druhou dospělou osobu, nebo poslední dospělou osobu v případě, že na jedné cestovní smlouvě cestuje více osob. Tato akce na dovolenou a zájezdy se koná na všech pobočkách CK Neckerman a platí pro termíny s odletem od 7. 7. 2012 do 20. 8. 2012 což jsou prakticky celé prázdniny, výběr tedy bude opravdu bohatý.

Všechny zájezdy zařazené do akce Bláznivý Apríl, jsou realizovány pouze z Českých letišť. Slevu je možné uplatnit jen v tento den, to jest 2. 4. 2012 a v tento den musí být také zaplacena záloha a podepsána cestovní smlouva. Výhodou akce je fakt, že pokud objednáte dovolenou se slevou za včasné objednání, můžete tyto slevy kombinovat, ušetřit tak můžete dvakrát.

Z akce Bláznivý Apríl vybereme namátkou několik destinací pro vaši představu. Jedná se například o Turecko a Egejskou riviéru, Egypt, Hurghada, Marsa Alam, Řecko, Zakynthos, Rhodos, Kréta, Korfu, Chalkidiki, Bulharsko a Zlaté Písky, dále pak Mallorca, Turecká riviéra, Řecký ostrov Kos a další. Pokud tedy chcete ušetřit za nákup dovolené a zájezdů pro letošní sezonu, navštivte některou z poboček CK Neckermann a ušetřete na apríla za dovolenou.


Překlad stránek