CK Alex naděluje dubnové slevy

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

CK AlexCestovní kancelář Alex si pro své klienty připravila na duben opravdu mnoho slev a bonusů. Pokud ještě nemáte vybranou letošní dovolenou, měli byste určitě zbystřit, v dubnových slevách si vybere opravdu každý, pokud cestujete na dovolenou s dítětem, sami, nebo chcete odlétat z některých letišť mimo Prahu, či sáhnete po parkování na letišti zdarma. Slev a bonusů je hodně, čtěte dál a dozvíte se víc.

První ze slev cestovní kanceláře Alex, je "vysmátý červen", tato akce se vztahuje na všechny zájezdy označené červnovou slevou a je nutno je objednat nejpozději do 15. 4. 2012. Sleva je určena pro 3 a více cestujících osob, vyjma dětí do 2 let a odlet i přílet z dovolené musí být v měsíci červnu. Sleva v této akci je rovna 19% ze základní katalogové ceny, na osobu.

Další ze slev, které si CK Alex připravila, je sleva "1. dítě či junior až do 21 let zdarma". Velmi vydařená sleva pro rodiny s dětmi, k zájezdům do přímořských letovisek v Turecku, Tunisku, Řecku, Bulharsku a Egyptě je možno při objednávce do 15. 4. 2012 čerpat na vybrané hotely slevu, dítě nebo junior do 21 let ZDARMA. Akční cena ZDARMA, je platná pro všechny členy VIP klubu Alexu, ti z Vás, kdo nejsou členové tohoto klubu, nemusejí zoufat, sleva pro nečleny klubu je také obrovská, nečlen klubu VIP zaplatí za 1. dítě, nebo juniora do 21 let pouhých 990 Kč.

Následuje další sleva a to pro všechny klienty, sleva s názvem "dubnová pomlázka" je sleva procentuelní a je možno ji využít na zájezdy zakoupené do 15. 4. 2012. Sleva se vztahuje na vybrané termíny v rozsahu od května do října a činí skvělých 15% ze základní katalogové ceny zájezdu. Členové VIP klubu Alex, mají slevu stanovenou na 17%.

Poslední slevou pro klienty CK Alex, je sleva která se dá nakombinovat k již platným slevám a je to sleva 1000Kč za odlet z regionálního letiště. Pokud tedy na svou dovolenou nebudete odlétat z letiště v Praze, ale naopak zvolíte letiště v Brně, Ostravě, Pardubicích nebo v Karlových Varech dostáváte od Alexu další pěkný bonus v podobě tisíce korunové slevy na zájezd. Sleva je kombinovatelná s dalšími slevami a to i se slevou First minute.

Alex si jako poslední bonus, připravil pro své klienty, kteří si objednají dovolenou do konce měsíce dubna, parkování u letiště Ruzyně zcela zdarma. To proto, aby klienti cestující z Pražského letiště nemuseli truchlit, že nemohou využít bonus tisíc korun za odlet z mimopražského letiště. Všechny slevy a zájezdy od CK Alex, najdete i v našem vyhledávači zájezdů a dovolené a i zde se na tyto zájezdy slevy vztahují a je možné je využít. Počet akčních zájezdů a míst je omezen, proto je vhodné si s výběrem pospíšit.

Překlad stránek