CK Exim Tours se spojila s REWE

Cestovní ruch

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Exim Tours Cestovní kancelář Exim Tours asi není nijak zvlášť třeba představovat. Jedná se o největší cestovní kancelář v České republice a co se obratů a zisku týče, trumfne i takové stálice jako je Čedok. V červnu letošního roku se ale v cestovní kanceláři Exim tours stal řekněme zlomový moment a to nejen pro Exim, ale hlavně pro vás, klienty této cestovky.

 CK Exim Tours se po delším jednání totiž rozhodla prodat majoritní podíl ve firmě Německému gigantu společnosti REWE. Jde o poměrně logický tah, Německá společnost REWE si tak zajistila první příčku, pro český trh a než by budovala vlastní značku, jako to před pár lety udělal Thomas Cook, který u nás provozuje jednu z větších kanceláří CK Neckerman, raději investoval finance do již zaběhnutého Exim Tours.

Možná si řeknete, že je to chyba. No není tomu úplně tak. Pro klienty se vlastně nezmění vůbec nic, resp. nastává doba, kdy klienti pocítí kvalitu a sílu nabídky Německých CK, které pod gigant REWE patří. A že jsou to opravdu jména, hodná pocty. Mezi nejzajímavější projekty REWE je třeba zmínit například Marken Dertour, Meier's Weltreisen, ADAC Reisen, zájezdy prostřednictvím ITS, Jahn Reisen, Tjaereborg a Clevertours, organizaci cestovních kanceláří prostřednictvím DER Reisebüros, Atlasreisen a Derpart.

Exim Tours tímto tahem neskutečně posílí a dodá svým zákazníkům daleko větší jistotu a hlavně výběr. Výběr dovolené, v které bude i nabídka Německého gigantu má pro vás velkou výhodu. Například zájezdy do exotických zemí vám Exim nabídne za lepší ceny a s vyšší kvalitou služeb, protože ta je v Německu na lepší úrovni. Můžete tak koupit lepší dovolenou, za lepší peníze a ještě s větším servisem. Exotikou to ale nekončí, takových změn bude víc, jedná se například o Egypt, Tunis anebo Turecko. Spojení těchto velkých cestovních kanceláří, bude mít velmi pozitivní vliv na vyjednávání cen a servisů v hotelech po celém světě.

Budeme tedy Exim Tours bedlivě sledovat a uvidíme, co taková fúze udělá s nabídkou a cenami dovolené. Věříme, že hlavní profit s toho budete mít vy, klienti Eximu.

Komentáře  

 
+2 # Michal 2012-09-10 11:44
Tak jsem zvědav, jestli bude mít Exim také ceny jako Německé cestovky. U nich se dá koupit dovolená jednoznačně levněji. 8)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Překlad stránek

Počasí ve světě

Počasí Hurgada

Paříž počasí informer

Počasí Ibiza informer

Rodos počasí

Počasí в Djerba informer

Počasí Antalya