Tunisko, země, do které jezdí trávit dovolenou obrovské množství turistů, lákadla Tuniska jsou opravdu exotická. Země ovlivněná orientálním stylem nabídne nádherné moře, velmi mnoho písku, palmy, jízdu na velbloudech, antické památky nebo islámské stavby. Tunis nabídne opravdu mnohé, najdeme tu luxusní hotelové komplexi s nabídkou služeb all inclusiv, kde se klient opravdu stará jen o to na kterou stranu se při opalování otočí, jsou zde nabídky fakultativních výletů a i v Tunisku najdou děti vyžití v podobě velkých aquparků a podobných atrakcí.

Pláže v Tunisku jsou poměrně široké a dlouhé s příjemným pískem a pozvolným vstupem do vody, vhodným i pro neplavce či menší děti. Od dubna až do konce října se v Tunisku krásně ohřejete, Tunisko se samozřejmě dá navštívit i v zimních měsících, nejsou zde ale taková parna jako přes léto. Velké teplotní rozdíly jsou hlavně v poušti, kde noční teplota padá opravdu nízko.

Zábava a vyžití v Tunisku, není problémem pro jakoukoli skupinu turistů, pro děti zřizují hotely a střediska tzv. minikluby kde můžou rodiče nechat své ratolesti v dohledu školeného personálu a jít se např potápět do průzračného moře. Dále jsou zde lunaparky a ve městě Tunis dokonce Zoologická zahrada. Dál jsou tu půjčovny sportovního vybavení a provozování vodních sportů jako je, vodní lyžování, plachtění, šlapadla či parasailing. Potápěčské kurzy jsou v Tunisku také, pořádají je místní potápěčské kluby a ti vám také zapůjčí vybavení. Samozřejmě je zde i možnost rybolovu, který se dá provozovat bez jakéhokoli povolení.

Je třeba poukázat samozřejmě i na místní kuchyni, která je rozmanitá a pestrá plná zeleniny, ovoce, ryb a skopového masa. Pak jsou tu opravdové speciality, jako je kuskus, tradiční Tuniské saláty anebo tuňák s vejcem. K pití je zde možnost ochutnat od minerální vody, přes limonády s čerstvého ovoce až po alkoholické nápoje jako je třeba datlový likér a v neposlední řadě Tuniská káva.

 

Další informace naleznete zde. Nyní se již můžete nerušeně probírat naší nabídkou dovolené v Tunisku.

 

Online nabídku zájezdů do Tuniska najdete v našem novém vyhledávači.

 

Tunisko Djerba

Tunisko

Aktualizováno Neděle, 09 Únor 2014 17:56 Neděle, 09 Únor 2014 17:47

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Djerba je tuniský ostrov, který se nachází na jihu země. V současné době je Djerba velmi populární turistickou destinací, kterou nabízí celá řada našich i zahraničních cestovních kanceláří.

Číst dále: Tunisko Djerba

Tunisko a Monastir

Tunisko

Aktualizováno Neděle, 03 Březen 2013 11:29 Neděle, 03 Březen 2013 11:13

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

bazar trh perex Monastir najdete na mapě Tuniska na jihu země, zhruba 162 kilometrů od hlavního města Tunisu. Monastir má v současné době okolo 71 000 obyvatel.

Číst dále: Tunisko a Monastir

 

Sousse hotel Karawan

Tunisko

Aktualizováno Sobota, 01 Prosinec 2012 18:56 Sobota, 01 Prosinec 2012 18:47

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

sousse Chtěli byste na dovolenou do Tuniska, ale váháte jakou oblast a hotel zvolit? Pokud jste milovníci zábavy a nočního života, tak je to hotel Karawan v tuniském městě Sousse. Město Sousse je se svými 150 000 obyvateli třetím největším městem v Tunisku. Samotný hotel leží v těsné blízkosti pláže, podél které vede dlouhá promenáda, která po setmění naplno ožívá.

Číst dále: Sousse hotel Karawan

Tunisko

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

 

TuniskoTunisko, oficiálním názvem Tuniská republika se nachází v severní části Afriky. Hlavním městem státu je město Tunis – od něho je také odvozen název země. Počet obyvatel je okolo 10 milionů. V posledních letech zaznamenaly velký rozmach hlavně turistické oblasti. Pokud však nejste vyznavači dovolené, kterou strávíte na lehátku na pláži, připravili jsme pro vás tipy na zajímavá místa, která stojí za návštěvu.

Číst dále: Tunisko

 

Máte dotaz k zájezdu či dovolené?

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně vaší dovolené, nebo chcete poptat konkrétní zájezd od konkrétní cestovní kanceláře, tak právě zde je pro vás tento formulář. Napište nám jakou představu o dovolené máte, kam chcete jet, s jakou CK, jaké máte požadavky nebo do jaké ceny se chcete vejít. Operátoři rezervačního centra vás budou kontaktovat a svou poptávku můžete vyřídit přímo s nimi.

Překlad stránek