Reklama na webu Suprdovča

Vítejte na stránce určené zájemcům o reklamu, propagaci či spolupráci s webem Suprdovča.

Jste Cestovní kancelář nebo Cestovní agentura?   -   Jste SEO agentura?

Nabízíme Vám prostor pro propagaci Vašich projektů, formou inzerce na našich tématických webových stránkách. Možností jak spolupracovat je několik, záleží na tom, jakou formu preferujete Vy nebo Vaši klienti. Web Suprdovča je zaměřen pouze na téma cestování, dovolené, zájezdů a cestovních kanceláří. Prostor na webu proto využívají jednak cestovní kanceláře, ale také agentury, prodejci letenek, hotely a agentury které nabízejí ubytování a další služby cestovního ruchu. Každý kdo zvažuje inzerci, nebo spolupráci s naším webem od nás samozřejmě dostane veškeré měřené parametry a statistiky našich stránek. Především se jedná o počet návštěvníků, délku strávenou na stránce, poměr mužů a žen a věkové rozložení návštěvníků.

Kdo u nás inzeruje?

Firem, agentur a kanceláří které u nás inzerují, nebo inzerovali je spousta, mezi neše významné klienty patří například cestovní kancelář Kudrna, Pražská rezidence Topolová, slevový portál Slevovač, prodejce letenek Condor, apartmány Terchová na Slovensku, Cestovní kancelář Singa Travel, jedna z největších ubytovacích agentur na Slovensku Kiska Travel, Tiptravel.sk, přední prodejce dovolené v Chorvatsku ubytovanivchorvatsku.cz, Vila Karlov v Jizerských Horách, cestovní kancelář Top Fly, cestovní agentura NewTravel a další.

Naše služby také využívají marketingové a SEO agentury z nich jmenujme především agenturu Ataxo.cz, H1.cz, Net42.cz, Optimio.cz, Seocentrum.cz a další.

Nabídka pro cestovní kanceláře a agentury:

Cestovním kancelářím nabízíme zejména propagaci jejich nových katalogů, zákaznických karet a dětských klubů. Dále pak akčních nabídek nebo dlouhodobějších akcí k Vámi prodávaným zájezdům. Pro cestovní agentury jsou určeny propagačný články samotných CA, dále pak nabídky konkrétních ubytovacích kapacit, nebo služeb dané agentury. Do Vašich propagačních článků neumisťujeme žádnou jinou reklamu, PPC ani odkazy, které byste v článku sami nechtěli.

  1. Recenze katalogu cestovní kanceláře s odkazem na prodejní web CK a na stránku s katalogem. (ukázka)
  2. Recenze dětského nebo rodinného klubu s odkazem na prodejní web CK. (ukázka)
  3. Recenze slevových či klubových karet cestovních kanceláří s odkazem na prodejní web CK. (ukázka)
  4. Recenze nebo představení Vašeho prodejního webu či ubytovací kapacity. (ukázka)

Další možnosti propagace jsou samozřejmě možné po domluvě, pokud máte zájem o bližší informace a cenách jednotlivé inzerce neváhejte nás prosím kontaktovat na emailu info(zavináč)suprdovca.cz , nebo využijte náš kontaktní formulář.

Nabídka pro marketingové a SEO agentury:

Pro marketingové a SEO agentury máme také nabídku spolupráce a prostor pro Vaše klienty se určitě najde. Agenturám nabízíme propagaci formou odkazů, PR článků, bannerů, guestbloggingu a další. Vše je na domluvě a na konkrétním požadavku.

  1. Odkazy z hlavní strany webu.
  2. Napsání a umístění PR článku dle požadavků.
  3. Umístění dodaného textu s informační hodnotou pro naše čtenáře.
  4. Bannerová kampaň.
  5. Emailová kampaň s cílenou tématickou skupinou odběratelů.

Další možnosti propagace jsou samozřejmě možné po domluvě, pokud máte zájem o bližší informace a cenách jednotlivé inzerce neváhejte nás prosím kontaktovat na emailu info(zavináč)suprdovca.cz , nebo využijte náš kontaktní formulář.


Kde můžete inzerovat?

V rámci tématu cestovní ruch, dovolená a zájezdy Vám můžeme nabídnout nejenom tento web Suprdovča.cz ale i několik dalších.

Magazín e-Průvodce je turistickým průvodcem s velmi širokým záběrem a vlastní redakcí, články jsou vydávány pravidelně cca 2-3 za týden.

Průvodce Londýnem je autoritativní webový průvodce s historií a s pravidelnou aktualizací obsahu.

Průvodce Paříží je dalším z tématických webů, který získává velmi dobrou návštěvnost a autoritu.

Bulharsko letecky je magazín s blogem o dovolené v Bulharsku se spoustou letovisek a památek.

Senzační dovolená je další z našich magazínů, který se věnuje tématu dovolené a zájezdů.

V nabídce máme také minisite, kde je možné umístění jen odkazu pro SEO agentury. Minimální doba umístění pro odkazy je 6 měsíců, pro bannery 2 měsíce, PR články zůstávají natrvalo. Provozovatel webů je plátce DPH s možností fakturace do zahraničí. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.