Dovolená v Thajsku levně: Užijte si tropický ráj za méně
·

Dovolená v Thajsku levně: Užijte si tropický ráj za méně

Ahoj, cestovatelé! Jestli uvažujete⁣ o dovolené‍ v ⁤exotickém Thajsku,⁤ ale bojíte se vysokých nákladů, máme pro ‍vás skvělou zprávu.⁣ V tomto článku vám poradíme, jak si užít tropický ráj za ⁤méně peněz. Takže si sedněte pohodlně a připravte se‍ na spoustu užitečných tipů a ⁢triků, jak ušetřit ⁢při dovolené v ⁤Thajsku. Pojďme na to!

Jak si vybrat levnou dovolenou v Thajsku

Pokud se⁢ chystáte na dovolenou do Thajska a hledáte způsob,⁢ jak ušetřit peníze, není to vůbec ​složité! Zde ​je několik tipů, :

 • **Cestujte⁣ mimo sezónu:** Pokud se vyhnete⁣ hlavní turistické sezóně, můžete ušetřit nemalé peníze ⁢na ‌ubytování‌ a letenkách.
 • **Zkuste místní jídla:** Místní trhy a ⁢pouliční stánky⁢ nabízejí chutné ‌a cenově‍ výhodné jídlo, které stojí​ za ‌ochutnání.
 • **Hlídejte slevy a nabídky:** Sledujte různé slevové portály nebo si ⁢přečtěte, jaké akční nabídky ​mají cestovní kanceláře.

Zajímavé a cenově dostupné turistické atrakce v Thajsku

Thajsko je známé svými krásnými plážemi, ​fascinující kulturou a bohatou historií. Pokud chcete ⁢zažít skutečný tropický ráj, ⁤aniž byste museli utratit všechny své úspory,‌ máme pro vás pár tipů na​ .

1. **Chiang Mai** – Tato starobylá města v severním Thajsku je domovem mnoha klášterů, ⁤chrámů a úchvatných horských⁣ výhledů. ‍Navštivte‍ známý Doi‌ Suthep chrám nebo se projděte po ‌tržištích ⁤plných⁣ ručně vyrobených suvenýrů.

2. **Krabi** – Pokud milujete přírodu, Krabi je ideální⁣ destinací pro vás. Navštivte Národní park Hat Noppharat ‍Thara-Mu Ko Phi Phi a nechte se omámit bílými písečnými plážemi a průzračným mořem.

Místo Cena za ‌vstup
Doi Suthep, Chiang Mai 150 THB
Národní park Hat Noppharat Thara-Mu Ko Phi Phi, Krabi 400 THB

Tipy‌ na ubytování a stravování na dovolené v ⁣Thajsku

Tipy na ubytování a⁢ stravování na ⁤dovolené v Thajsku

Planujete dovolenou v Thajsku ​a chcete ušetřit peníze? Není problém! Existuje několik skvělých ‌tipů, jak si užít tropický ráj za​ méně peněz. Zde je pár nápadů:

 • Ubytování: ‌ Místo drahých ⁣hotelů ⁣si‌ můžete zvolit ubytování ve⁣ venkovských bungalovech nebo ‍hostelech,⁤ kde bude‌ cenovka⁣ o mnoho příjemnější. Airbnb je také skvělou⁣ možností pro levné a autentické ​ubytování v Thajsku.
 • Stravování: Místo exkluzivních restaurací‌ zkuste‍ místní trhy a stánky s jídlem. Zde můžete ochutnat tradiční thajskou kuchyni za mnohem ⁤nižší ceny.⁣ Dejte si pozor na ⁣ostré⁤ koření, pokud jste na to ‌nezvyklí!

Podle těchto ⁢tipů‍ a triků můžete užít svou dovolenou v Thajsku levně a přitom si užít všechny krásy tohoto úžasného ‍místa⁢ bez zbytečných výdajů.

Nejlepší⁣ způsoby, jak ušetřit peníze při cestování po Thajsku

Nejlepší způsoby, jak ušetřit peníze při ⁣cestování po Thajsku

Chystáte se ​na dovolenou v Thajsku​ a chcete ušetřit​ peníze, abyste ⁢si mohli užít tropický ‌ráj za méně? Nebojte se, máme pro vás‍ několik skvělých tipů, jak cestovat po Thajsku ​levně a zároveň si užít vše, co tato​ krásná ⁣země nabízí!

Využijte místní dopravu: ‍Namísto drahých taxíků a turistických autobusů zkuste používat místní dopravu jako songthaew (nákladní auta upravená pro přepravu cestujících) nebo tradiční ⁤tuk-tuky.⁢ Budete mít autentičtější zážitek a zároveň ušetříte spoustu peněz.

Pořiďte ⁢si levné ubytování: Místo luxusních resortů si vyberte levnější možnosti ‌ubytování jako hostely,⁤ Airbnby⁤ nebo ‍guesthousy.⁣ Nejenže⁣ ušetříte na⁣ ubytování,​ ale také se ⁢lépe seznámíte ⁢s místní⁢ kulturou a ⁤lidmi.

Aktivity pro relaxaci a ⁤odpočinek v thajském ráji

Aktivity pro ⁢relaxaci a odpočinek v⁢ thajském‌ ráji

V Thajsku se nachází nespočet‍ možností, jak si užít relaxaci a odpočinek v tropickém ráji.⁢ Zde jsou některé aktivity, které‍ můžete zažít během vaší dovolené ⁢v Thajsku‌ za velmi příznivou cenu:

 • Jóga a meditace: Navštivte ⁢některý z mnoha⁣ jógových center a meditačních studií, kde‌ se můžete naučit nové ⁢techniky pro uvolnění mysli a ​těla.
 • Thajská masáž: ⁤Dopřejte ⁣si relaxační thajskou masáž, která vám pomůže zbavit ‌se stresu⁢ a napětí a ⁢znovu nabrat energii.
 • Plážové aktivity: Vychutnejte si lenošení na bílých ‍písečných plážích⁤ a zkuste různé vodní sporty, jako je potápění nebo ‌šnorchlování.

Aktivita Cena
Jóga a meditace 500 THB/hodina
Thajská masáž 800 THB/90 minut
Plážové aktivity Zdarma – 1000​ THB ⁢za⁤ půjčení ⁤vybavení

Doporučení ‌pro nákupy suvenýrů a​ dárků v Thajsku

Doporučení pro​ nákupy ​suvenýrů⁤ a dárků v Thajsku

Pokud jste se rozhodli strávit dovolenou v ⁢Thajsku,​ určitě nechcete‌ zapomenout ⁢na dárky pro ​své blízké nebo suvenýry pro sebe. Thajsko je rájem⁤ pro nákupy s množstvím​ barevných trhů, butiků a obchodů nabízejících tradiční ​thajské zboží.

Pro ⁣ty, kteří chtějí nakupovat zodpovědně a podpořit‍ místní trhovce, doporučuji vybrat si tradiční thajské​ výrobky ‍ručně ⁢vyrobené z ⁣přírodních ⁢materiálů.

 • V nákupu suvenýrů se vyhněte masově vyráběným a nekvalitním produktům.
 • Podporujte místní tržnice a drobné prodejce.
 • Nenechte se nachytat na vyšší ceny pro​ turisty – vždy smlouvejte!

Jak si užít tropické ⁤pláže‍ a krásnou ‍přírodu Thajska

Jak si užít tropické pláže a krásnou přírodu Thajska

Thajské pláže⁣ a příroda jsou jedním z nejkrásnějších ‌koutů naší ⁢planety, ⁣a co​ je ještě ​lepší, je to skvělé místo⁢ pro‍ levnou ⁢dovolenou! Pokud toužíte po ​tropickém‌ ráji ⁢za méně peněz, nemusíte hledat ​dál.

V ‍Thajsku můžete…

 • Procházet se bílými písečnými plážemi obklopenými palmami a⁣ teplým mořem
 • Prozkoumat úchvatnou přírodu a exotickou​ faunu národních‌ parků a chráněných oblastí
 • Navštívit‌ malebné trhy a ochutnat tradiční thajskou kuchyni plnou čerstvých ingrediencí

Neotálejte a vydejte se do‍ Thajska na dovolenou, která vám přinese⁢ nejen nezapomenutelné zážitky, ⁢ale zároveň ušetří vaše peníze!

Praktické rady pro cestování⁤ do Thajska s malým rozpočtem

Vyrazit na dovolenou do‌ Thajska ⁢s malým​ rozpočtem nemusí ‍být žádný problém! Existuje ⁢spousta způsobů, jak si užít tropický ráj za méně peněz. Zde ​jsou nějaké praktické rady, které vám mohou pomoci ‍ušetřit při cestování ⁣do Thajska:

 • Naberte odvahu ‌a zkuste místní jídla – Místní uliční stravování je nejen⁤ chutné, ale také cenově dostupné. ‌Nepodceňujte restaurace a stánky vedle‌ cesty, kde ​si ⁢můžete vychutnat autentická thajská‍ jídla za pár‌ bahtů.
 • Nakupujte na trzích a bleších trzích – Místo nakupování ​v luxusních obchodech zkoumejte trhy a bleší trhy, kde⁣ můžete ‌najít skvělé suvenýry ⁤za přijatelné⁢ ceny. Nezapomeňte i pořádně ⁢smlouvat!
 • Ubytování ve stylových hostelech a‍ guesthousech – Místo drahých hotelů zvažte ubytování v levných ‌hostelech​ a guesthousech, kde ⁣se můžete ⁤seznámit s dalšími cestovateli ​a ušetřit peníze ‌na přespání.

Závěrečné⁢ poznámky

Díky za přečtení našeho⁣ článku o levné ⁤dovolené v ⁢Thajsku! Doufáme,⁤ že jsme vám poskytli​ užitečné informace a tipy, jak⁤ si užít tropický⁤ ráj⁣ za méně peněz. Nezapomeňte, že plánování je klíčem k⁣ úspěšné a ‍cenově dostupné dovolené. Vydejte‍ se do⁣ Thajska připraveni s rozpočtem a nechte se unést krásami této exotické ‌destinace. Buďte šťastní a užijte si skvělou dovolenou!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *