O Nás

Vítejte na SuprDovča.cz!

Jsme váš jedinečný online magazín pro všechny cestovatele, ať už plánujete dovolenou s omezeným rozpočtem nebo luxusní výlet. Naše srdce bije pro Evropu, ale nezapomínáme ani na Asii a Afriku. 

Kdo jsme?

Jsme tým nadšených cestovatelů, kteří milují objevování nových míst a sdílení našich zážitků s vámi. Naše články jsou plné tipů, triků a inspirace, které vám pomohou naplánovat vaši další dovolenou. Ať už hledáte nejlepší pláže v Thajsku, skryté poklady v Itálii nebo dobrodružství v Albánii, jsme tu pro vás.

Proč nás číst?

  • Evropa na dosah ruky: Od polských hor po italské pláže, máme pro vás vše.
  • Exotika na dosah: Thajsko, Indonésie, Phuket – exotické destinace, které vás okouzlí.
  • Tipy pro každého: Ať už jste fitness nadšenec hledající nejlepší běžecké trasy nebo milovník dobrého jídla hledající nejlepší restaurace, máme pro vás něco speciálního.

Naše mise

Naším cílem je inspirovat vás k objevování světa, ať už je váš rozpočet jakýkoliv. Věříme, že cestování je pro každého, a proto vám přinášíme tipy na levné letenky, ubytování a aktivity, které nezruinují vaši peněženku. A pokud máte rádi luxus, nebojte se, máme pro vás i ty nejlepší hotely a zážitky, které stojí za to.

Chceme, abyste si užili každou chvíli na cestách, ať už se rozhodnete pro dobrodružství v horách nebo relaxaci na pláži. Naše tipy vám pomohou najít skryté poklady, které byste jinak přehlédli, a zároveň vám ušetří peníze, které můžete investovat do dalšího výletu. A pokud jste milovníci luxusu, nebojte se, máme pro vás i ty nejlepší hotely a zážitky, které stojí za to.

PS: Víte, proč je cestování jako fitness? Protože obojí vyžaduje plánování, odhodlání a občas i trochu potu. Ale na rozdíl od fitness, při cestování si můžete dát zmrzlinu bez výčitek!

publikovaných článků
ztracených myších na našich cestách
Počet pokusů o focení dokonalého západu slunce
hodin strávených hledáním Wi-Fi

Naše Cestovatelské Výzvy

Cestování je plné výzev, které nás nutí vystoupit z naší komfortní zóny. Tady jsou některé z našich největších výzev:

  • Jízda na kole v Amsterdamu: Mysleli jsme si, že to bude romantické a pohodové. Realita? Nekonečné cyklostezky, rychlí cyklisté a my, snažící se neztratit rovnováhu.
  • Ochutnávka durianu v Malajsii: Durian je známý jako „král ovoce“, ale jeho vůně je… no, řekněme, že je nezapomenutelná. Ale my jsme to zvládli a dokonce jsme si ho oblíbili!
  • Pokus o surfování na Bali: Vypadá to jednoduše, že? No, po několika pádech a spoustě vody v nose jsme se rozhodli, že surfování necháme profesionálům.

Připojte se k našemu cestovatelskému Dobrodružství!

Sledujte nás na sociálních sítích, přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy v obraze. Těšíme se na vaše příběhy a zážitky z cest!